Kadın dizisi 2. bölüm fragmanı Bahar tecavüze mi uğrayacak?

Kadın dizisi 2. bölüm fragmanı Bahar tecavüze mi uğrayacak?
Fox tv ekranlarından yayınlanan Kadın dizisinin ilk bölümü izleyici tarafından büyük beğeni topladı. Kadınların sesi olan dizide başrolü Özge Özpirinçci oynuyor. Dizide Bahar karakterini canlandıran Özge Özpirinçci dizideki performansı ile izleyiciden tam not aldı. Kadın dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Fox Tv ekranlarından ilk bölümü ile izleyici ile buluşan Kadın dizisi izleyiciden tam not alırken Twitter'da da en çok konuşulan etiketler arasında girmeyi başardı.

Kadın Dizisi Konusu ne?

Fox tv'nin yeni dizisi "Kadın" ilk bölümü ile izleyici ile buluştu. Bahar genç yaşta dağcı olan eşini ansızın kaybeder. Hayata acılarla başlayan Bahar henüz sekiz yaşındayken Annesi tarafından terk ediliyor. Babannesi ve ve babasınıda kaybeden Bahar hayatta ki tek tutunacak dalı olan Sarp ile tanışır ve evlenir. Çok mutlu bir hayat süren Bahar biri kız biri erkek olamak üzere iki çocuk sahibidir. Sarp'ı erken kaybeden Bahar kalbini başka kişilere kapatırken sadece Sarp'ın anılarıyla hayatını zor şartlarda devam ettirir.

kadın dizisi 2 bölüm fragmanı

Bahar'ı sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor...

kadın dizisi 2 bölüm fragmanı

Kadın dizinin ilk bölümünde Bahar kocasının ölümünden sonra 20 yıldır görüşmediği annesi ile yıllar sonra görüşüyor. Maddi olarak zor durumda olan Bahar aldığı maaş kendisine yetmemekte ve hayatın zorlukları ile tek başına mücadele etmek zorunda kalmaktadır. Kaymakamlık'a yardım için müracaat eden Bahar'a bir hayırseverin yardım edeceği ancak tek şartının ailesinin yardım etmediğine kanaat getirmesidir. Ailesinin adresini veren Bahar aynı zamanda 20 yıl sonra ailesinin yaşadığı eve gider. Kaymakamlıkta kendisine yardım edecek olan hayırseverin ailesi olduğunu öğrenmesi üzerine evi terk eder. Suç oranının yüksek olduğu bir mahallede yaşayan Bahar apartmanında bir eve temizliğe gider. Ancak ev sahibi kadının oğlu Bahar'ı banyoya kapatır.

Bahar tecavüze uğrayıp uğramadığı sonraki bölümlerde yer almaması izleyicide merak uyandırdı. Bahar o adamı her gördüğünde kaçması "Bahar tecavüze mi uğradı?" sorusunu daha ön plana çıkarmaktadır.

Kadın dizisi 2.bölüm fragmanı