Söz Sarah kimdir? Gamze Topuz

Söz Sarah kimdir? Gamze Topuz
Söz dizisinin yeni karakteri Sarah'ın yolu Özel Kuvvetler Timi ile kesişecek. Sarah ile Çaylak'ın duygusal yakınlaşması ise diziye damga vurdu. Tim komutanı Yavuz Karasu'nun verdiği özel görevi yerine getirmek üzere görevlendirilen Karabatak işin üstesinden gelebilecek mi? Sarah kim? Gamze Topuz kimdir?

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘Söz" ün bu akşam yayınlanacak 15. bölümünde Gamze Topuz, sürpriz bir karakterle izleyiciyle buluşacak.

Söz dizisinde Sarah karakteri ile Özel Kuvvetler Timinin yolu bir otelde kesişir. Özel görev için otelde bulunun Yavuz komutanın timinde Sarah ile Karabatak ile Çaylak ilgilenecektir.

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan Gamze Topuz’un hayat vereceği Sarah karakteri, teröristlerin izini süren Özel Kuvvet Timi'nin sürpriz bir şekilde karşısına çıkacak.

Kilit bir görev üstlenen Sarah'ın peşine ise Karabatak (Eren Vurdem) ve Çaylak (Aytaç Şaşmaz) düşecek. Çaylak ve Sarah'ın karşı karşıya geldiği sahne atmosferiyle de heyecanın dozunu oldukça yükseltecek.

gamze topuz söz dizisi sarah

GAMZE TOPUZ KİMDİR? (SÖZ SARAH)

8 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelen Gamze Topuz, Bilgi Üniversitesi TV-Gazetecilik bölümü mezunudur. Yaklaşık 10 yaşından beri ata binen Gamze Topuz hala bu hobisine devam etmektedir. Ayrıca Ümit Kantarcılar evlenmiştir.

Bu Elis Naz isminde bir kız çocuğu vardır. Gamze Topuz, Ümit Kantarcılar ile geçtiğimiz Ağustos ayında boşanmıştır.

gamze topuz söz dizisi sarah

Ekranlarda ilk olarak 2004 yılında En iyi Arkadaşım dizisinde Banu rolü ile tanıştık Gamze Topuz ile. Doktorlar dizinde de yer alan Gamze Topuz son olarak 2013 yılında Benzemez Kimse Sana yarışması ile karşımıza çıkmıştır.

Gamze Topuz, Ümit Kantarcılar çifti Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler’de 14 nisan günü yarışmışlardır.

Oyuncu şimdilerde Fırat Topkorur ile aşk yaşıyor.

Gamze Topuz filmografi

2005 yılında Beşinci Boyut Selma karakteri

2007 yılında Doktorlar Zeynep Öztürk karakteri

2009 yılında SüpüRRR Serap karakteri

2010 yılında Aşk ve Ceza Derya karakteri

2011 yılında Mavi Kelebekler Derya Latik karakteri

2013 yılında Benzemez Kimse Sana Yarışmacı

2013 yılında Güzel Çirkin Aylin karakteri

2017 yılında Söz - Sarah