Ufak Tefek Cinayetler Duygu Sarışın yüzü yandı mı?

Ufak Tefek Cinayetler Duygu Sarışın yüzü yandı mı?
Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Pilates hocası Burcu karakterini canlandıran Duygu Sarışın dizi setinde talihsiz bir kaza geçirerek yüzü yandığı iddia edildi. Gerçekte Duygu Sarışın'ın yüzü yandı mı?

Star tv ekranlarında her Salı günü ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler dizisinde pilates hocası Burcu karakterini canlandıran ve son bölümlerde Arzu ile Mehmet evliliğini bitirerek İşadamı Mehmet ile aşk yaşayan kadın rolündeki Duygu Sarışın'ın dizi setinde talihsiz bir kaza geçirerek yüzünün yandığı iddia edildi. 

İddialara göre bir kaza sonrası yüzü yanan Duygu Sarışın'ı olay sonrası yapım şirketi çekimleri iptal edip genç oyuncuyu Bağcılar Araştırma Hastanesi'ne götürdüğü, Acil müdahale yapılan Sarışın, ardından plastik cerrahiye sevk edildi. Şok olay nedeniyle dizinin o günkü çekimleri iptal edildiği iddia edildi.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yapımını üstlenen Ay Yapım konu ile açıklama yaptı.

"Bugün medyada Ufak Tefek Cinayetler dizisi hakkında yer alan haberle ilgili şirketimiz tarafından yapılan resmi açıklama aşağıda yer almaktadır. Gösterdiğiniz ilgi ve özen için şimdiden teşekkür ederiz.

Güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı hikayesi ile büyük beğeni toplayan Ufak Tefek Cinayetler Dizi setinde Duygu Sarışın’ın kaza geçirdiğine ilişkin çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Setimizde herhangi gibi bir oyuncumuz ya da çalışanımız kaza geçirmemiştir.

Ancak başrol oyuncularımızdan Tülin Özen geçen hafta evinde ufak bir kaza atlatmış ve setine ara verilmiştir. Evinde dinlenen güzel oyuncu hızla iyileşerek sağlığına kavuşmaktadır."

Duygu Sarışın Kimdir?

Duygu Sarışın, 24 Kasım 1987 İzmir doğumlu. Duygu Sarışın 24 Kasım 1987 İzmir doğumlu. 1.70 boyunda ve 56 kilo olan Duygu Sarışın, Yay burcu, gözleri kahverengi. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı.İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk, İçerde gibi diziler de rol aldı.