Ufak Tefek Cinayetler Kim öldü? Edip'i kim öldürdü?

Ufak Tefek Cinayetler Kim öldü? Edip'i kim öldürdü?
Ufak tefek cinayetler sezon finalini yaptı. Ufak Tefek Cinayetlerin sezon finalinde yaza merhaba partisinde pencereden düşerek ölen kişinin kim olduğu belli oldu. Peki Ufak Tefek Cinayetler Kim öldü?

Ufak Tefek Cinayetler Kim öldü? Edip'i kim öldürdü?

Ufak Tefek Cinayetler 32. Bölümde sezon finalini yaptı. Türkiye’de ilk kez geriye sarım yöntemiyle hazırlanan dizinin ilk bölümünde gerçekleşen cinayeti ekrana yansımıştı. 32 bölüm boyunca pencereden düşen kişinin kim olduğu merak edilirken bu kişinin Oya, Merve, Pelin veya Arzu olabileceği çok konuşulmuştu. Ufak Tefek Cinayetler kim öldüğü sezon finalinde belli oldu?

Ufak Tefek Cinayetler Salı akşamı yayınlanan bölümü ile sezon finalini yaptı. 32 bölümdür devam eden dizide yaza merhaba partisinin düzenlendiği Oya’nın evindeki pencereden düşüp öleninde kim olduğu belli oldu.

ufak tefek cinayetler burcu arzu

Ufak Tefek Cinayetler sezon finalinde iki cinayet aydınlatılıyor. Pelin, Burcu’yu öldürmek için evine gidiyor. Pelin Burcu’yu zehirlemek için su’yun içerisine zehir katar ancak Burcu bunu görür. Pelin’i kilere kitlemeyi başaran Burcu partiye katılmak için Oya’nın Merve’den satın aldığı eve gider. Pelin’den aldığı zehiri limonata’ya katan Burcu gorsonlar vasıtasıyla limonatayı Arzu’ya ulaştırır. Ancak limonota elden ele gezer ve son olarak limonotayı Doktor Elif Işık içerek ölür. Elif Işık’ın cesedi denizden çıkar ve yapılan otopsi sonucunda da zehirlenerek öldüğü belirlenir.

ufak tefek cinayetler edipi kim öldürdü

Taylan Merve’yi öldürmek isterken Edip araya girer ve Merve’yi kurtarır.

Burcu ve Arzu banyoda kavgaya tutuşur ve Arzu Burcu’yu kesici bir aletle yaralar.

Oya, Merve, Pelin ve Arzu üst katta kavgaya tutuşur. Kavgada herkes bir birine saldırır. Vazoları bardakları birbirlerine fırlatan dört kadının kavgasında odaya giren ilk isim Edip olur. Daha sonra sırayla Serhan, Taylan ve Mehmet girer.

ufak tefek cinayetler kavga

Ufak Tefek Cinayetlerin sezon finalinde Edip Hoca camdan aşağı düşerek hayatını kaybeder.

Peki Ufak Tefek Cinayetler Edip’i kim öldürdü?