Ambulansta Şok Seks Fantazisi Sonu Kötü Bitti!

Ambulansta Şok Seks Fantazisi Sonu Kötü Bitti!
İngiltere 'nin Grimsby kentіnde bir adam, ambulansta ismi basına açıklanmayanbir gençkızla seks yapmaya çalıştı. Ambulans görеvlisinin karşıkoyması üzerine görеvliyi yumruklayıp ѕuratına tüküren genç, 2 yıl 8ay hapiѕсezasına çarptırıldı. İngiltere 'nin Grimsby kentinde bir insan, ambulansta adıbasına açıklanmayan bir genç kızla seksyapmaya çalıştı. Ambulans görevlisinin karşı koyması üzerinegörevliyi yumruklayıp suratına tüküren genç, 2 sene 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Seks yapmak içinsevgilisi ile amb

İngiltere 'nin Grimsby kentіnde bir adam, ambulansta ismi basına açıklanmayan bir genç kızla seks yapmaya çalıştı. Ambulans görеvlisinin karşı koyması üzerine görеvliyi yumruklayıp ѕuratına tüküren genç, 2 yıl 8 ay hapiѕ сezasına çarptırıldı. İngiltere 'nin Grimsby kentinde bir insan, ambulansta adı basına açıklanmayan bir genç kızla seks yapmaya çalıştı. Ambulans görevlisinin karşı koyması üzerine görevliyi yumruklayıp suratına tüküren genç, 2 sene 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Seks yapmak için sevgilisi ile ambulansı seçen genç, görevli ile de tartıştı. İngiltere'de yaşanan bu ilginç olay genci hapse girmesi ile sonuçlandı. İngiltere'de şok olay. Hasta için gelen sağlık ekibi, yaşlı adama müdahale için ambulanstan tekerlekli sandalyeyi alıp eve gitti. Yaşlı adamı hastaneye götürmek için döndüklerinde gördükleri karşısında şoke oldular.

İngiltere ’nin Grimsby kentinde bir adam, ambulansta ismi basına açıklanmayan bir genç kızla seks yapmaya çalıştı. Ambulans görevlisinin karşı koyması üzerine görevliyi yumruklayıp suratına tüküren genç, 2 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

 

Hürriyet ’te yer alan habere göre olay Grimsby Kraliyet Mahkemesi’ne taşındı. Konu ile ilgili görülen davada, ambulans görevlilerinin göğüs ağrıları yaşayan 92 yaşındaki bir hastaya müdahale etmek üzere bir eve girdiği ve bu sırada ambulansın kapısını açık bıraktığı belirtildi.

 

Hastayı bir sedyeye yerleştirip hastaneye gitmek üzere araca dönen görevlilerin 18 yaşındaki Kyle Hargreaves ve bir kadının aracın arkasında cinsel ilişkiye girmeye çalıştığını gördüğünü belirten savcılık, Michael Newman isimli görevlinin çifte “Derhal aracı terk etmelerini” söylediğini belirtti.

 

“NE VAR, SEKS YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ” DEDİ

 

Olay sırasında alkollü olduğu belirtilen Hargreaves’in Newman’a “Ne var seks yapmaya çalışıyoruz burada” diye cevap verdiği ve daha sonra adamı üç kez yumruklamayı suratına tükürdüğü belirtildi.

 

Hargreaves’in yanındaki genç kızın da görevlilerden birinin elini ısırdığı belirtilirken, olay sırasında bir sedyede beklemek zorunda kalan yaşlı hastanın ise oğlu ve ambulans görevlileri tarafından saldırganlardan korunduğu açıklandı.

 

Savcılık Hargreaves’in saldırısı sonucunda gözü moraran, burnu kanayan ve yüzü kesilen Newman’ın ambulansın acil yardım düğmesine basarak polis çağırdığını belirtti.

 

Geçmişte de anti sosyal davranışları nedeniyle bir çok kez hakim karşısına çıktığı belirtilen Hargreaves’in mahkemede tüm suçlamaları kabul ettiği açıklandı.