Dünyayı Dehşete Düşüren Şok Gelişme! Yenidoğan Bebeği Tanrı İlan Ettiler

Dünyayı Dehşete Düşüren Şok Gelişme! Yenidoğan Bebeği Tanrı İlan Ettiler
Dünyayı Dehşete Düşüren Şok Gelişme! Yenidoğan Bebeği Tanrı İlan Ettiler!Hindistan'da fakir bir ailenin dünyaya gelen yeni çocuğu özürlü olarak hayata gözlerini açtı. Bebek çok uzun burun ile dünyaya gelince bir çok çevre tarafından Fil Tanrısı Gandesha olarak lanse edildi. Hindistan'da fakir bir ailenin dünyaya gelen yeni çocuğu özürlü olarak hayata gözlerini açtı. Bebek çok uzun burun ile dünyaya gelince bir çok çevre tarafından Fil Tanrısı Gandesha olarak anılmaya başlandı. Hindistanda olmaz bu kadarı da

Dünyayı Dehşete Düşüren Şok Gelişme! Yenidoğan Bebeği Tanrı İlan Ettiler!Hindistan'da fakir bir ailenin dünyaya gelen yeni çocuğu özürlü olarak hayata gözlerini açtı. Bebek çok uzun burun ile dünyaya gelince bir çok çevre tarafından Fil Tanrısı Gandesha olarak lanse edildi. Hindistan'da fakir bir ailenin dünyaya gelen yeni çocuğu özürlü olarak hayata gözlerini açtı. Bebek çok uzun burun ile dünyaya gelince bir çok çevre tarafından Fil Tanrısı Gandesha olarak anılmaya başlandı. Hindistanda olmaz bu kadarı da dedittiren olaya tanık olunmuş.fakir bir ailenin çoçuğu fil tanrı Gandesha olarak kabul ediyorlar. halkın ilgi o kadar yğun olduki halk görmek için kuyruğa dizildi. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde, genetik olarak sorunlu doğan bir bebek, tüm ülkenin tapınağı oldu.

Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek doğdu. Bu olağan dışı görünüm bebeğe ve ailesine şans getirdi. Kent halkı bebeğin görünümünden yola çıkarak onun ünlü Fil tanrı "Gandesha"in eşi olduğuna inanıyor. Henüz ismi konulmayan bebeğin ailesi ve komşuları büyük mutluluk içerisinde.

Focus dergisinin haberine göre, oldukça fakir olan ailede manav baba son günlerde bebeği sayesinde daha fazla para kazanmaya başladı. Fil bebeğin ailesinin evi "Kutsal bebeği" görmek isteyenlerin akınına uğrarken, bebeği görenlerin getirdikleri hediyeler ve paralar aileyi oldukça mutlu ediyor. Bebeğin geleceği konusu ise oldukça karışık. Bebeği muayene eden doktor, görünümün genetik bir soruna bağlı deformasyon olduğu, az beslenme ve pislik nedeniyle oluştuğunu belirtti. Geçmişte bu tür genetik sorunlarda bebeklerin ölüm oranlarının oldukça yüksek olduğuna dikkati çekildi.