Dünyayı şok eden, vucudu 100 yaşı 17 olan genç kız maalesef öldü!

Dünyayı şok eden, vucudu 100 yaşı 17 olan genç kız maalesef öldü!
Dünyayı şok eden, vucudu 100 yaşı 17 olan genç kız maalesef öldü!17 yaşındaydı lakin vucudu 100 ve öldü!Ender görülenyaşlanma hastalığından muzdarip olan Hayley Okines 17 yaşında hayata gözlerini yumdu.Okines'in vücudu 100 yaşındaydı ama kendisi 17..

 17 yaşındaydı lakin vucudu 100 ve öldü!Ender görülenyaşlanma hastalığından muzdarip olan Hayley Okines 17 yaşında hayata gözlerini yumdu.Okines'in vücudu 100 yaşındaydı ama kendisi 17..

İngiliz Daily Mirror gazetesi, 17 yaşında olmasına rağmen 100 yaşındaki bir insanın vücudunu sahip olan genç kızın öldüğünü “100 yaşındaki kız 17 yaşında öldü” başlığıyla verdi. Hayley Okines nadir rastlanan yaşlanma hastalığı çekiyordu. Hayley Okines’in 41 yaşındaki annesi Kerry, “Bebeğim daha iyi bir yere göç etti” diye konuştu. Zatürre teşhisi ile hastanede tedavi gören Hayley Okines, East Sussex’deki evinde yaşama veda etti. Hayley’in yaşlanma rahatsızlığı ile yaptığı cesur savaşını kaybettiğini vurgulayan İngiliz gazetesi, babası Mark’ın “Hayley hastaneden eve geldikten bir saat sonra öldü. Hepimize veda etmek istedi” sözlerini aktardı. Hayley Okines’in hastalığını dünyada 275 çocuk taşıyor. 17 yaşındaki genç kızın Chelsea Kaptanı John Terry ve  Justin Bieber gibi ünlülerle birlikte çekilmiş hatıra fotoğrafları dikkat çekti.