İranlı mebustan şok çıkış:Erdoğan İran'a gelmesin

İranlı mebustan şok çıkış:Erdoğan İran'a gelmesin
İranlı mebustan şok çıkış:Erdoğan İran'a gelmesin!İranlı mebustan Erdoğan'a şok sözler:İran'a sakın gelme..Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'İran ve terörist gruplar Yemen'den çekilmeli' sözlerinin akabinde İran kanadından tepkiler gelmeye devam ediyor.İran Meclisi Ulusal Güvenlik ve Dış Siyaset Komisyonu Başkanvekili Mansur Hakikatpur'da Erdoğan'a tepki gösterenler kervanına katıldı.

İranlı mebusun Erdoğan ile alakalı sözleri şok etti!İranlı mebustan Erdoğan'a şok sözler:İran'a sakın gelme..Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'İran ve terörist gruplar Yemen'den çekilmeli' sözlerinin akabinde İran kanadından tepkiler gelmeye devam ediyor.İran Meclisi Ulusal Güvenlik ve Dış Siyaset Komisyonu Başkanvekili Mansur Hakikatpur'da Erdoğan'a tepki gösterenler kervanına katıldı.

İran Meclisi Ulusal Güvenlik ve Dış Siyaset Komisyonu Başkanvekili Mansur Hakikatpur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde İran’a yapmayı planladığı ziyaretin iptal edilmesini istedi.

İran merkezli Tasnim Haber Ajansı’na konuşan Hakikatpur, “Erdoğan’ın İran karşıtı sözlerinin ardından Tahran’a yapacağı ziyaretin her hangi bir getirisi olmayacak bu yüzden bu sefer ertelenmeli” diye konuştu.