Milano Adliyesi Şok Saldırıyla Çalkalanıyor Peş Peşe Şok Saldırılar!

Milano Adliyesi Şok Saldırıyla Çalkalanıyor Peş Peşe Şok Saldırılar!
İtalya'da Milano Adalet Sarayı'ndaki mahkeme salonunda silahlı saldırı meydana geldi. İflas davalarına bakan bir hakim ve bir avukat dahil 4 kişi yaşamını yitirdi. Milano Adalet Sarayı'ndaki bir davada sanık sandalyesinde oturan bir kişi silahlı saldırı düzenledi. Olayda biri yargıç ve biri avukat olmak üzere en az üç kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. İtalya'da gerçekleşen olay tüm Dünya'yı ayağa kaldırdı. Sanık olduğu iddia edilen silahlı bir saldırganın Milano şehrinin tam merkezindeki adalet sarayı

İtalya'da Milano Adalet Sarayı'ndaki mahkeme salonunda silahlı saldırı meydana geldi. İflas davalarına bakan bir hakim ve bir avukat dahil 4 kişi yaşamını yitirdi. Milano Adalet Sarayı'ndaki bir davada sanık sandalyesinde oturan bir kişi silahlı saldırı düzenledi. Olayda biri yargıç ve biri avukat olmak üzere en az üç kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. İtalya'da gerçekleşen olay tüm Dünya'yı ayağa kaldırdı. Sanık olduğu iddia edilen silahlı bir saldırganın Milano şehrinin tam merkezindeki adalet sarayında en az iki can aldığı belirtildi!

Milano Adalet sarayına düzenlenen saldırıda bilanço ağırlaştı, 1'i hakim 1'i avukat toplamda 4 ölü var. İşte son gelişmeler... İtalya'nın ekonomi başkenti Milano'da Adalet Sarayı'na öğle saatinde düzenlenen silahlı saldırı sonrası aralarında bir hakim ve bir avukatın da bulunduğu 4 kişi can verdi. Yerel kaynaklar, ismi Claudio Giardiello olduğu açıklanan ve hileli iflas davasından yargılanması nedeniyle adliye sarayında olduğu belirtilen saldırganın binanın üçüncü katında açtığı ateş sonucu, hakim Fernando Ciampi, 37 yaşındaki avukat Lorenzo Alberto Claris Appiani ve kimlikleri henüz tespit edilemeyen iki kişi daha olmak üzere toplam 4 kişinin öldüğü belirtiliyor.