Pensilvanya Lisedeki Çıplak Fotoğraf Skandalıyla Çalkalanıyor!

Pensilvanya Lisedeki Çıplak Fotoğraf Skandalıyla Çalkalanıyor!
Bir lise öğrencisi kız arkadaşlarının çıplak görüntülerini çekerek internete yükledi.ABD'de yaşanan olayda lise öğrencisi olan şahıs kız arkadaşları'nın açık fotoğraflarını internet'e yükledikten kısa bir süre sonra olayla ilgili soruşturma başlatıldı. ABD Birleşik Devletlerinin Pensilvanya eyaletinde liseli kızın çıplak resimi skandalı gündeme oturmuş durumda.Bir lise talebesi kız arkadaşının çıplak resimlerini çekerek internete koydu vakayla alakalı tahkikat açıldı. Amerika Birleşik Devletlerinin Pensilva

Bir lise öğrencisi kız arkadaşlarının çıplak görüntülerini çekerek internete yükledi.ABD'de yaşanan olayda lise öğrencisi olan şahıs kız arkadaşları'nın açık fotoğraflarını internet'e yükledikten kısa bir süre sonra olayla ilgili soruşturma başlatıldı. ABD Birleşik Devletlerinin Pensilvanya eyaletinde liseli kızın çıplak resimi skandalı gündeme oturmuş durumda.Bir lise talebesi kız arkadaşının çıplak resimlerini çekerek internete koydu vakayla alakalı tahkikat açıldı. Amerika Birleşik Devletlerinin Pensilvanya eyaletinde liseli kızın çıplak fotoğrafı skandalı gündeme oturmuş durumda.Bir lise öğrencisi kız arkadaşının çıplak resimlerini çekerek internete koydu olayla ilgili soruşturma açıldı.

ABD'nin Pensilvanya eyaletinde bir lisede okuyan erkek öğrenciler, kız arkadaşlarının çıplak fotoğraflarını dosya paylaşım sitesi üzerinden yayınladı.

 

Hürriyet'te yer alan habere göre, owamencin kasabasındaki North Penn Lisesi öğrencileri, NBC10'a yaptıkları açıklamada, en az bir erkek öğrencinin fotoğrafları paylaşmak için Dropbox'da hesap açtığını söyledi. 18 yaşındaki küçük kızların çıplak fotoğrafları kimi karelerde isimleriyle paylaşılmış.

 

Fotoğraflar Montgomery Bölgesi'ndeki öğrenciler arasında dolaşmaya başlayınca olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Bölgenin en iyi okulları arasında yer alan Nort Penn Lisesi, çıplak fotoğraf skandalıyla karşı karşıya kalan ilk okul değil. Daha önce de Neshaminy Lisesi'nden sekiz öğrenci, sınıf arkadaşlarının çıplak fotoğraflarını birbirlerine attıkları için cezalandırılmıştı.