Peş Peşe Şok Tecavüz! Sapık Öğretmen 37 Öğrencisiyle Tek Tek ...

Peş Peşe Şok Tecavüz! Sapık Öğretmen 37 Öğrencisiyle Tek Tek   ...
ABD'de bir kadınöğretmen, öğrencilerine tecavüzden 555 yıl hapiscezası alabilir. Bild gazetesinin haberinde 30 yaşındaki İngilizce öğretmeni Jennifer Christine Fichter'in 37 küçük yaştaki çocuğa tecavüzsuçlamasından, her tecavüz için 15 yıl hapis cezası alırsa, toplam 555 yıl hapsemahkum edilebileceği yer aldı. ABD'de ingilize öğretmeni bir kadının cinselarzuları başınabela oldu.Aynı okulda bulunan 37erkek öğrencisiyle devamlı ilişki yaşayan 30 yaşındaki öğretmene mahkeme 555 sene hapiscezası verdi. Amerika

ABD'de bir kadın öğretmen, öğrencilerine tecavüzden 555 yıl hapis cezası alabilir. Bild gazetesinin haberinde 30 yaşındaki İngilizce öğretmeni Jennifer Christine Fichter'in 37 küçük yaştaki çocuğa tecavüz suçlamasından, her tecavüz için 15 yıl hapis cezası alırsa, toplam 555 yıl hapse mahkum edilebileceği yer aldı. ABD'de ingilize öğretmeni bir kadının cinsel arzuları başına bela oldu.Aynı okulda bulunan 37 erkek öğrencisiyle devamlı ilişki yaşayan 30 yaşındaki öğretmene mahkeme 555 sene hapis cezası verdi. Amerika Birleşik Devletleri ABD'de 30 yaşındaki öğretmen Jennifer Christine Fichter, öğrencilerine tecavüzden 555 sene hapis cezası alabilir. ABD'de bir kadın öğretmenin 37 öğrencisine tecavüz ettiği için 555 yıl hapis cezası alması gündemde. 30 yaşındaki öğretmenin daha önce öğrencilerinden hamile kaldığı ve bebeğini aldırdığı ortaya çıkmıştı.

Bild gazetesinin haberinde 30 yaşındaki İngilizce öğretmeni Jennifer Christine Fichter‘in 37 küçük yaştaki çocuğa tecavüz suçlamasından, her tecavüz için 15 yıl hapis cezası alırsa, toplam 555 yıl hapse mahkum edilebileceği yer aldı.

Lakeland’daki Central Florida Aerospace Academy'de görev yapan Fichter’in bir yıl önce en az üç erkek öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği için görevine son verilmişti. 17 yaşındaki bir öğrenci verdiği ifadede ilişkilerinin  Kasım 2013’de başladığını söylerken “Hep arabaya gider, orada yapardık“ dedi. Öğrenci, en az 20-30 kez öğretmeniyle beraber olduğunu ifadesinde söyledi. Öğrencilerinden hamile kalan öğretmenin, çocuğu da aldırdığı iddianamede yer aldı.

17 yaşındaki öğrencinin ailesinin ilişkiyi fark etmesiyle ortaya çıkan tecavüz olayı, diğer kurbanların polise baş vurmasıyla büyüdü. 30 yaşındaki kadın  öğretmenin ömür boyu hapis cezası alması tehlikesi olduğuna dikkati çekilerek, mahkeme kararının 2 Temmuz’da açıklanacağı belirtildi.