Tanrı Olduğuna İnanılan Bebek Dünyayı Ayağa Kaldırdı Flaş Gelişmeler Yaşanıldı

Tanrı Olduğuna İnanılan Bebek Dünyayı Ayağa Kaldırdı Flaş Gelişmeler Yaşanıldı
HİNDİSTAN'da olağan dışıgörünümlü bebek ve ailesine şans getirdi. Genetik bir sorunnedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebeğin Fil tanrı "Gandesha"in eşi olduğuna inanıyor. Bu bebek hindistan halkı için oldukça ilgi çekicibubebeğin " Fil Tanrının eşi" olduğuna inanıyorlar! Bu Bebek,' Fil Tanrının eşi' Olduğuna İnanılılıyor. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentindegenetik bir sorun nedeniyle burnu film hortumu görünümlü bir bebek doğdu. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh ke

Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek doğdu. Olağan dışı görünüm bebeğe ve ailesini şans getirdi. Ülkesindeki insanlar bebeğin "Gandesha"in eşi olduğuna inanıyor. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek doğdu. Hindistan'ın Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek, halkın kendisini Fil tanrı, Gandesha'nın eşi olarak görmesi nedeniyle fakir ailesine bereket getirdi. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik sorunlar nedeniyle burnu fil hortumu görüntüsüne benzeyen bir bebek dünyaya geldi. Tanrı Olduğuna İnanılıyor!
Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek doğdu. Bu olağan dışı görünüm bebeğe ve ailesine şans getirdi. Kent halkı bebeğin görünümünden yola çıkarak onun ünlü Fil tanrı "Gandesha"in eşi olduğuna inanıyor. Henüz ismi konulmayan bebeğin ailesi ve komşuları büyük mutluluk içerisinde.

Focus dergisinin haberine göre, oldukça fakir olan ailede manav baba son günlerde bebeği sayesinde daha fazla para kazanmaya başladı. Fil bebeğin ailesinin evi "Kutsal bebeği" görmek isteyenlerin akınına uğrarken, bebeği görenlerin getirdikleri hediyeler ve paralar aileyi oldukça mutlu ediyor. Bebeğin geleceği konusu ise oldukça karışık. Bebeği muayene eden doktor, görünümün genetik bir soruna bağlı deformasyon olduğu, az beslenme ve pislik nedeniyle oluştuğunu belirtti. Geçmişte bu tür genetik sorunlarda bebeklerin ölüm oranlarının oldukça yüksek olduğuna dikkati çekildi.