Trenin önüne atladı ama burnu kanamadan kurtuldu!Mucize kurtuluş

Trenin önüne atladı ama burnu kanamadan kurtuldu!Mucize kurtuluş
Trenin önüne atladı ama burnu kanamadan kurtuldu!Mucize kurtuluşTrenin önüne atladı lakin öldürmeyen ALLAH öldürmüyor..Tren altından mucize bir şekilde kurtuldu.Tayland'da Supakorn Trakulkaew isimli bir vatandaş tam tren gara yaklaşacağı zaman altına girmek için raylara atladı.35 yaşındaki şahıs mucize eseri ölmedi..

 Trenin önüne atladı lakin öldürmeyen ALLAH öldürmüyor..Tren altından mucize bir şekilde kurtuldu.Tayland'da Supakorn Trakulkaew isimli bir vatandaş tam tren gara yaklaşacağı zaman altına girmek için raylara atladı.35 yaşındaki şahıs mucize eseri ölmedi..

Tayland’ın Nakhon Sawan şehrinde 35 yaşındaki bir insan trenin önüne atladı. İntihar girişiminde bulunan Supakorn Trakulkaew isimli insanın burnu bile kanamadı ve sadece bir kaç ufak incinmeyle olayı atlattı.

 
Supakorn Trakulkaew (35) adlı akli dengesi yerinde olmayan bir şahıs saat 12:30 da Takhli şimendifer istasyonuna gelen trenin önüne atladı.

İntihar girişiminde bulunan genç görgü tanıklarının ifadesine göre raylara atlamanın etkisiyle dengesini kaybedip düştü. Şans eseri olarak raylara düşen insanı gören makinist treni birden durdurdu.

 Vagonların altında raylara paralel olarak yatan insanın sadece pantolonunun bir kısmı raylarda parçalanmış ve düşmenin etkisiyle vücudunda bazı incinmelerin var olduğu kaldırıldığı hastane doktorları tarafından açıklandı.

Baba Buntham Trakulkaew oğlunun akli dengesinin yerinde olmadığını ve düzenli olarak ilaç aldığını belirtti. Olaydan iki gün evvel de “baba ben intihar etmek istiyorum” dediğini ancak oğlunu kendi canını almaması gerektiği konusunda ikna ettiğini söyledi.