Tüyleri diken diken eden şok vahşet! 2 yaşındaki çocuğu döve döve öldürdü!

Tüyleri diken diken eden şok vahşet! 2 yaşındaki çocuğu döve döve öldürdü!
Tayland'da bir adamın, iki yaşındaki çocuğu döverek öldürdüğü görüntüler sosyal medyada yayınlandı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından, üvey baba polis tarafından yakalandı. Tayland'ın Minburi şehrinde bir adam, iki yaşındaki bebeğini döverek öldürdü. Güvenlik kameralası ise olayı saniye saniye kaydetti... Minburi kentindeki bir apartmanda meydana geldiği iddia edilen olayın görüntüleri sosyal medyada yayınlandı. Tayland'ın Minburi şehrinde bir adamın, iki yaşındaki bebeğini döverek öldürmesini içeren

Tayland'da bir adamın, iki yaşındaki çocuğu döverek öldürdüğü görüntüler sosyal medyada yayınlandı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından, üvey baba polis tarafından yakalandı. Tayland'ın Minburi şehrinde bir adam, iki yaşındaki bebeğini döverek öldürdü. Güvenlik kameralası ise olayı saniye saniye kaydetti... Minburi kentindeki bir apartmanda meydana geldiği iddia edilen olayın görüntüleri sosyal medyada yayınlandı. Tayland'ın Minburi şehrinde bir adamın, iki yaşındaki bebeğini döverek öldürmesini içeren güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bunun adı vahşet! Üvey baba vahşetinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerin sosyal medyada yer alması, izleyenlerin büyük tepkisini çekti.

Tayland'ın Minburi kentinde bir adamın, iki yaşındaki bebeğini döverek öldürmesini içeren güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Minburi kentindeki bir apartmanda meydana geldiği iddia edilen olayın görüntüleri sosyal medyada yayınlandı.

 

Kısa sürede milyonlarca kez izlenen ve öfke dolu ifadelerle yorum yapılan görüntülerde, üvey baba olduğu öne sürülen bir kişi telefonla konuşurken yanına gelen çocuğu döverek öldürüyor. Görüntülerde adamın yanına birinin geldiği görülüyor, fakat müdahale etmek yerine olay yerinden uzaklaşıyor.

 

GÖRÜNTÜLERDEN SONRA YAKALANDI

 

Adamın daha sonra omzuna alıp götürdüğü çocuğun öldüğü açıklandı. Bangkok Post'un haberine göre, görüntülerin ortaya çıkmasının ardından, üvey baba polis tarafından yakalandı. Haberde çocuğun annesi tarafından hastaneye götürüldüğü ve doktorlara merdivenlerden düştüğünü söylediği bilgisi yer aldı.