Yeni Doğan Bebeği Tanrı Beyan Ettiler!

Yeni Doğan Bebeği Tanrı Beyan Ettiler!
Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorunnedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebekdoğdu. Olağan dışı görünüm bebeğe ve ailesini şansgetirdi. Ülkesindeki insanlar bebeğin "Gandesha"in eşi olduğuna inanıyor. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumugörünümlü bir bebek doğdu. Hindistan'ın Aligarh kentindegenetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek, halkın kendisini Fil tanrı, Gandesha'nın e

Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek doğdu. Olağan dışı görünüm bebeğe ve ailesini şans getirdi. Ülkesindeki insanlar bebeğin "Gandesha"in eşi olduğuna inanıyor. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek doğdu. Hindistan'ın Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek, halkın kendisini Fil tanrı, Gandesha'nın eşi olarak görmesi nedeniyle fakir ailesine bereket getirdi. Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik sorunlar nedeniyle burnu fil hortumu görüntüsüne benzeyen bir bebek dünyaya geldi. Tanrı Olduğuna İnanılıyor!
Hindistan'ın Uttar Pradesh eyaletindeki Aligarh kentinde genetik bir sorun nedeniyle burnu fil hortumu görünümlü bir bebek doğdu. Bu olağan dışı görünüm bebeğe ve ailesine şans getirdi. Kent halkı bebeğin görünümünden yola çıkarak onun ünlü Fil tanrı "Gandesha"in eşi olduğuna inanıyor. Henüz ismi konulmayan bebeğin ailesi ve komşuları büyük mutluluk içerisinde.

Focus dergisinin haberine göre, oldukça fakir olan ailede manav baba son günlerde bebeği sayesinde daha fazla para kazanmaya başladı. Fil bebeğin ailesinin evi "Kutsal bebeği" görmek isteyenlerin akınına uğrarken, bebeği görenlerin getirdikleri hediyeler ve paralar aileyi oldukça mutlu ediyor. Bebeğin geleceği konusu ise oldukça karışık. Bebeği muayene eden doktor, görünümün genetik bir soruna bağlı deformasyon olduğu, az beslenme ve pislik nedeniyle oluştuğunu belirtti. Geçmişte bu tür genetik sorunlarda bebeklerin ölüm oranlarının oldukça yüksek olduğuna dikkati çekildi.