06 RTE 28 Plakalı Araça Şok Fiyat Dudak Uçuklattı!

06 RTE 28 Plakalı Araça Şok Fiyat Dudak Uçuklattı!
Giresun'da bir kişi, RTE plakalı 1994 model Şahin marka aracını 200bin liradan satışa çıkardı. Giresun'un Bulancak ilçesindeyaşayan Muslihiddin Aydın, iki ay önce Ankara'da Şahin marka bir otomobil aldı. Giresun'un Bulancak ilçesinde yaşayan Muslihiddin Aydın, iki ay önce Ankara'da Şahinmarka bir otomobil aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başharflerini taşıyan “06 RTE 28” plakalı araç için Muslihiddin Aydın'ın cebinden 25 bin lira çıktı. Plakası nedeniyle 200 bin lira eden Doğan olur mu? Giresun'd

Giresun'da şahin markasını satmak isteyen araba sahibi 200 bin tl fiyat verdi. Şahin marka arabasını 200 bin TL satılan arabanın özelliği nedir? Herkesin dikkat etmesi gerek! Giresun'da yaşayan Muslihiddin Aydın 1994 model Şahin marka arabasının plakası için tam 200 bin TL istiyor. Giresun'un Bulancak ilçesinde yaşayan Muslihiddin Aydın adlı vatandaş sahibi olduğu 1994 Model şahin marka aracı için tam 200 bin Türk Lirası istiyor. Giresun'da şahin markasını satmak isteyen araba sahibi 200 bin tl fiyat verdi. Şahin marka arabasını 200 bin TL satılan arabanın özelliği nedir? Herkesin dikkat etmesi gerek! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isminin baş harflerini simgeleyen 06 RTE 28 plakalı araç için milletvekili aday adayları, Belediye Başkanları ve birçok siyasetçi Muslihiddin Aydın'ın kapısını çalıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin baş harflerini simgeleyen 06 RTE 28 plakalı araç için milletvekili aday adayları, Belediye Başkanları ve birçok siyasetçi Muslihiddin Aydın’ın kapısını çalıyor. Aydın, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sempatimden dolayı uzun zamandır RTE plaka arıyordum aramalar sonucu bir çok araç sahibi ile görüştüm fakat bütçeme uygun araç bulamadım en son bundan 2 ay önce Ankara’da bu aracı buldum. Araç Hem RTE plaka hem de son rakamları yaşadığım şehrin plaka numarası olması sebebi ile kendi aracımı acele bir şekilde değerinin altında satarak 25 bin liraya bu aracı aldım. Araç Giresun’a geleli daha 1 ay olmasına rağmen çok yoğun ilgi gördü. Hatta yolda aracı durdurup fotoğraf çektirenler dahi oldu“ dedi.