17 Yaşındaki Kayıp Gençten Şok Gelişme!

17 Yaşındaki Kayıp Gençten Şok Gelişme!
Kastamonu'nun Taşköprü İlçesi'nde evvelki günkaybolan 17 yaşındaki Hamitcan K., ormanlık alandabaşından ateşli silah (tabanca) ile vurulmuş halde yaralı bulundu. Yanında bir de silahbulunan Hamitcan K.'nın kendisini vurup vurmadığı araştırılıyor. Ailesiningeçen Cumartasi günü kayıp müracaatında bulunması üzerine Hamitcan K. için aramaçalışması başlatıldı. Jandar... Kayıp genç ormanda buhalde bulundu! Kastamonu ilçesinde kendinden 2 gündürhaber alınamayan 17 yaşındaki kayıp gençormanlık alanda başından vurul

Kastamonu'nun Taşköprü İlçesi'nde evvelki gün kaybolan 17 yaşındaki Hamitcan K., ormanlık alanda başından ateşli silah (tabanca) ile vurulmuş halde yaralı bulundu. Yanında bir de silah bulunan Hamitcan K.'nın kendisini vurup vurmadığı araştırılıyor. Ailesinin geçen Cumartasi günü kayıp müracaatında bulunması üzerine Hamitcan K. için arama çalışması başlatıldı. Jandar... Kayıp genç ormanda bu halde bulundu! Kastamonu ilçesinde kendinden 2 gündür haber alınamayan 17 yaşındaki kayıp genç ormanlık alanda başından vurulmuş halde bulundu. Durumu ağır olan gencin yanında bir not defteri bulundu. Ailesinin geçen Cumartasi günü yitik başvurusunda bulunması üzerine Hamitcan K. için arama çalışması başlatıldı.

Kastamonu’da, iki gündür kayıp olan 17 yaşındaki bir genç, ormanlık alanda yaralı bulundu.

 

Taşköprü ilçesinde, iki gündür kayıp olan ve ailesi tarafından emniyet güçlerine kaybolduğu bildirilen 17 yaşındaki Hamitcan K., jandarma ekipleri tarafından Taşköprü ilçesine bağlı Kırha köyü yakınlarında ormanlık alanda kafasından silahla vurulmuş halde bulundu. Olay yerine çağırılan sağlık ekiplerince yaralı Hamitcan K., Kastamonu Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesine sevk edildi. Burada ilk müdahalesi yapılan Hamitcan K., ileri tetkik ve tedavi için Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

 

Kayıp gencin vurulduğu olay yerinde 1 not defteri, şahsa ait kışlık mont ve olayda kullanılan silah bulundu. Olay yerinde bulunan ve Hamitcan K.’ya ait olduğu tahmin edilen not defterinde yazılanların yaşanan olayı aydınlatması bekleniyor.

 

Öte yandan, geniş çaplı soruşturma başlatan emniyet güçleri, olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu konusunda soruşturma başlattı.

 

http://www.haber3.com/17-yasindaki-genc-ormanlik-alanda-yarali-bulundu-3299010h.htm#ixzz3WVv3owgg