ADANA'da Kesik Baş Cinayetinde Skandalların Ardı Arkası Kesilmiyor Şok Gerçekler!

ADANA'da Kesik Baş Cinayetinde Skandalların Ardı Arkası Kesilmiyor Şok Gerçekler!
ADANA'da 44 yaşındaki Mehmet Şahin Salmaş'ı, eşcinsel ilişki yaşadıktan sonra öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan 44 yaşındaki Abdurrahman Yavuz ilk kez hakim karşısına çıktı. Şanlıurfa'dan Adana'ya gelen ve kaybolduktan 11 ay sonra başı vücudundan ayrılmış şekilde bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulunan kişiyi öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanık hakim karşısına çıktı. Adana'daki "kesik baş" cinayeti davası - Kaybolduktan 11 ay sonra başı vücudundan ayrılmış şekilde foseptik çukurunda bulunan kişin

ADANA'da 44 yaşındaki Mehmet Şahin Salmaş'ı, eşcinsel ilişki yaşadıktan sonra öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan 44 yaşındaki Abdurrahman Yavuz ilk kez hakim karşısına çıktı. Şanlıurfa'dan Adana'ya gelen ve kaybolduktan 11 ay sonra başı vücudundan ayrılmış şekilde bir evin bahçesindeki foseptik çukurunda bulunan kişiyi öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanık hakim karşısına çıktı. Adana'daki "kesik baş" cinayeti davası - Kaybolduktan 11 ay sonra başı vücudundan ayrılmış şekilde foseptik çukurunda bulunan kişinin cinayet sanığı hakim karşısına çıktı! Kaybolduktan 11 ay sonra başı vücudundan ayrılmış şekilde foseptik çukurunda bulunan kişinin cinayet sanığı hakim karşısına çıktı.
Adana'da poşete konulmuş kesik başı ve cesedi foseptik çukurunda bulunan 44 yaşındaki Mehmet Şahin Salmaş’ı, eşcinsel ilişki yaşadıktan sonra öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan 44 yaşındaki Abdurrahman Yavuz’a, ömür boyu cezası istemiyle dava açılmıştı.
Adana 8. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya tutuklu sanık Abdurrahman Y. (44), maktul Mehmet Emin Salmaş’ın (45) yakınları ile avukatlar katıldı.

Tutuklu sanık Abdurrahman Y. savunmasında suçlamaları kabul etmezken maktulü tanımadığını ileri sürdü.
Maktulle herhangi bir ilişkisi bulunmadığını, telefonla da görüşmediğini savunan sanık şunları söyledi:
"Maktulün bahçemdeki foseptik çukuruna ne şekilde atıldığını bilmiyorum. Söz konusu çukur evin arka tarafında kaldığı için nasıl ve kim tarafından atıldığını da bilmiyorum.
Telefonumdan ölen kişiyi hiç aramadım. Evimin karşısındaki Kur’an Kursu’nun güvenlik kameraları incelenirse cesedi kimin attığı ortaya çıkabilir. Görüntülerin incelenmesini istiyorum.