Başbakan Davutoğlu Gökçek'e Ayar Verdi!

Başbakan Davutoğlu Gökçek'e Ayar Verdi!
BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, TÜRK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyaret etti. Başbakan Davutoğlu, Başbakan Bülent Arınç ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında süren tartışmalar ile ilgili soruya cevap verdi.Başbakan Ahmet Davutoğlu, TÜRK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyareti sırasında yaptığı açıklamada "Arınç ile görüştük, kendisine ilkelerimizi söyledim, Sayın Melih Gökçek'e tutum konusunda, kurallar çerçevesinde düşüncelerimi ilettim. Bu tartışma kapanmıştır. Başbakan Ahmet Davutoğlu, TÜRK-İŞ Konfederas

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, TÜRK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyaret etti. Başbakan Davutoğlu, Başbakan Bülent Arınç ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında süren tartışmalar ile ilgili soruya cevap verdi.Başbakan Ahmet Davutoğlu, TÜRK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyareti sırasında yaptığı açıklamada "Arınç ile görüştük, kendisine ilkelerimizi söyledim, Sayın Melih Gökçek'e tutum konusunda, kurallar çerçevesinde düşüncelerimi ilettim. Bu tartışma kapanmıştır. Başbakan Ahmet Davutoğlu, TÜRK-İŞ Konfederasyonu'nu ziyaretin yaptığı açıklama "Sayın Melih Gökçek'e tutum konusunda, kurallar çerçevesinde düşüncelerimi ilettim. Bu tartışma kapanmıştır bence" dedi.

Başbakan Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik olarak, "SSK Genel Müdürü olarak, o günkü politikaların mesulü olan birisi bugün, çok rahat bir şekilde halka dönüp, 'Size iki maaş vereceğim, bunu da noterlikten tasdik.' Verirsin de kimin cebinden veriyorsun. Nasıl veriyorsun?" Kılıçdaroğlu şimdiden sahip olmadığı bir mirası, oluşmasında hiçbir katkısı olmadığı bir mirası, şimdiden yeme hesabı içerisinde ama milletimiz buna bu imkanı vermez" dedi.

"GÖKÇEK'E GEREKENLERİ SÖYLEDİM"

 

Başbakan Davutoğlu, Başbakan Bülent Arınç ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında süren tartışmalar ile ilgili soruya "Gökçek'i konuta davet ettim. Kendisine de bu ilkeler etrafında gerekenleri söyledim. Seçim sathı mahallinde ve sonrasında, hiçbir şekilde, partimizin yıpratılmasına izin verecek davranışlara müsamaha göstermeyiz" dedi.