Başbakandan Milletvekillerine Şok Hediye Gündemde Çok Konuşulacak!

Başbakandan Milletvekillerine Şok Hediye Gündemde Çok Konuşulacak!
3 dönemlik milletvekilleriyle birlikte bu dönem siyaset yapan 312 milletvekiline, yaklaşık değeri bin TL olan Armani marka kol saati hediye edilecek. Saatlerin arkasında Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun imzası bulunacak. Ak Parti'de aday olmayan 9 isim çıktığında 235 kişiyi liste heyecanı sararken, 3 dönemlik 68 milletvekilli 7 Haziran'a kadar halen görevlerinde olmalarına rağmen son kez Genel Kurul çalışmalarına katılıyorlar. Davutoğlu 312 vekile 1000 lira değerinde Armani marka kol saati hediye edecek. Meclis

3 dönemlik milletvekilleriyle birlikte bu dönem siyaset yapan 312 milletvekiline, yaklaşık değeri bin TL olan Armani marka kol saati hediye edilecek. Saatlerin arkasında Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun imzası bulunacak. Ak Parti'de aday olmayan 9 isim çıktığında 235 kişiyi liste heyecanı sararken, 3 dönemlik 68 milletvekilli 7 Haziran'a kadar halen görevlerinde olmalarına rağmen son kez Genel Kurul çalışmalarına katılıyorlar. Davutoğlu 312 vekile 1000 lira değerinde Armani marka kol saati hediye edecek. Mecliste son hafta çalışmaları yapılırken bazı vekiller veda konuşmalarını yapmaya başladı bile.


12 milletvekiline, yaklaşık değeri 1000 lira olan Armani marka kol saati hediye edilecek.  Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre, Ak Parti’de aday olmayan 9 isim çıktığında 235 kişiyi liste heyecanı sararken, 3 dönemlik 68 milletvekilli 7 Haziran’a kadar halen görevlerinde olmalarına rağmen son kez Genel Kurul çalışmalarına katılıyorlar. AK Parti, her seçim döneminde gelenek haline geldiği gibi milletvekillerini “hediye” ile uğurlayacak. Çoğu, yeni bir hayat için hazırlık yapan 3 dönemlik milletvekilleriyle birlikte bu dönem siyaset yapan 312 milletvekiline, yaklaşık değeri 1000 lira olan Armani marka kol saati hediye edilecek. Saatlerin arkasında Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun imzası bulunacak. Ayrıca, özel olarak hazırlanan ve istiklal madalyasını anımsatan AK Parti arması da verilecek.