BEDAŞ'tan Flaş Elektrik Kesintisi Açıklaması!

BEDAŞ'tan Flaş Elektrik Kesintisi Açıklaması!
Flaş açıklama!BEDAŞ'tan açıklama var. İstanbul'da elektik kesintisinin ne zaman son bulacağı ile ilgili flaş açıklama işte o saat... BEDAŞ, İstanbul'a elektiriğin verileceği saati açıkladı! Türkiye genelinde bugün elektrik kesintisi yaşandı! Tüm yurtta hayatı felç eden kesintiden etkilenmeyen tek kent ise Van oldu. İlişkili Haberler. Türkiye genelinde elektrik kesintisi Bugün türkiye yeni bir güne elektriksiz uyandı. Türkiye'nin bir çok bölgesinde yapılan elektrik kesintisi vatandaşı çileden çıkardı. Elektr

Flaş açıklama!BEDAŞ'tan açıklama var. İstanbul'da elektik kesintisinin ne zaman son bulacağı ile ilgili flaş açıklama işte o saat... BEDAŞ, İstanbul'a elektiriğin verileceği saati açıkladı! Türkiye genelinde bugün elektrik kesintisi yaşandı! Tüm yurtta hayatı felç eden kesintiden etkilenmeyen tek kent ise Van oldu. İlişkili Haberler. Türkiye genelinde elektrik kesintisi Bugün türkiye yeni bir güne elektriksiz uyandı. Türkiye'nin bir çok bölgesinde yapılan elektrik kesintisi vatandaşı çileden çıkardı. Elektrikler ne zaman gelicek? Yurt geneli elektrik kesintisi. Türkiye'de hayatı bir anda felç eden birçok ilde meydana gelen elektrik kesintileri ile ilgili Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ) şirketinden bir açıklama geldi. Açıklamada İstanbul'a yarım saat içinde elektrik verileceği belirtildi.
Tüm türkiye'nin gündemine damga vuran elektirk kesintisi ile ilgili flaş açıklamalar bir biri ardına gelitken son açıklama BEDAŞ'tan İstanbul için geldi.BEDAŞ: İstanbul'a yarım saat içinde elektrik verilecek. Açıklamanın ardından bazı semtlere elektrik verilmeye başlandı...Türkiye'de hayatı bir anda felç eden birçok ilde meydana gelen elektrik kesintileri ile ilgili Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ) şirketinden bir açıklama geldi. Açıklamada İstanbul'a yarım saat içinde elektrik verileceği belirtildi. Bu arada İstanbul'un bazı semtlerine elektik verilmeye başlandı. İstanbul dışında Edirne, Trabzon, Rize ve Giresun illerine 12.20 den itibaren elektrik verilmeye başlandı...
Enerji Bakanı Taner Yıldız elektrik kesintisi hakkında konuştu.İşte Yıldız'ın açıklamasından satır başları:Şu anda Ankara'da Sincan'a Balgat ve şu anda bulunduğumuz TBMM'de dahil olmak üzere bir çok kesime elektrik verilmeye başlandı. Bu bizim istemediğimiz sevmediğimiz olay. Bunun farklı sebepleri olabilir. Bunun detaylarına gireceğiz. Şu anda bizim için önemli olan şebekeyi ayağa kaldırmak. Bu çok sık rastladığımız bir olay değil.En önemli noktalardan bir tanesi saat 10:36 itibariyle arızamızın fazla, talebimizin  de az olduğu zamanlardan bir tanesi. Sabah 07:30-08:30'da tüketimin daha fazla olduğunu görüyoruz.
Nereden kaynaklanıyor olabilir, iletim hatlarından, ya da manevra dediğimiz hadiseden kaynaklanabilir. Ben birebir sıcağı sıcağına da takip ediyorum. Gölbaşı'nda merkezde bir kriz merkezimiz var. Orada bu yakinen takip ediliyor. Gelişmeleri de ben buradan her bir saatte bir bu bilgileri size arz edeceğim.