Böyle 1 Nisan şakası olmaz olsun ailesinin yüreğine indi!

Böyle  1 Nisan şakası olmaz olsun ailesinin yüreğine indi!
Böyle 1 Nisan şakası olmaz olsun ailesinin yüreğine indi!1 Nisan şakası aileyi şok etti sinir krizleri geçirtti!Öyle bir 1 Nisan şakası yaptılar ki ailesi sinir kirizleri geçirdi!Nisan şakasınıda abarttık!1 Nisan şakası mı eşek şakası mı?İzmir’in Torbalı ilçesinde yapılan 1 Nisan şakası, bu kadar da olmaz dedirtti.

1 Nisan şakasınıda abarttık!1 Nisan şakası mı eşek şakası mı?İzmir’in Torbalı ilçesinde yapılan 1 Nisan şakası, bu kadar da olmaz dedirtti. 

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,Torbalı’da ikamet eden M.Ö. (19) isimli genç kız, en yakın arkadaşı S.Ç’nin (20) Urla ilçesinde trafik kazası geçirerek hayatını kaybettiğini sosyal paylaşım sitesi üzerinden duyurdu. Genç kızın fotoğrafını paylaşan M.Ö., ’Hayallerimiz vardı’ notunu da ekledi. Haberi gören birçok ortak arkadaş ise şok oldu. Kısa sürede İzmir’den ve ilçeden genç kızın duvarına taziye mesajları yağdı. Bazı kişiler de genç kızın ailesini arayarak başsağlığı diledi. Her şeyden habersiz olan aile ise, kızlarının öldüğü haberini duyunca sinir krizleri geçirdi. Bazı aile bireyleri durumu araştırdıklarında olayın 1 Nisan şakası olduğu anlaşıldı. M.Ö. ise, aldığı tepkiler üzerine arkadaşının ölüm ilanını sosyal paylaşım sitesinden kaldırdı. Yaşanan bu olay iki genç kızın çevresinden de büyük tepki aldı.