Böyle Dolandırıcılık Ne Görüldü Ne de Duyuldu

Böyle Dolandırıcılık Ne Görüldü Ne de Duyuldu
Antalya'da 15 yıldır sabit telefon kullanan esnaf Gökhan Yıldız, Türk Telekom abonesiyken gelen telefonla, başka bir telekomünikasyon şirketine geçişinin sağlandığını ve numarasından 1 ayda 400'e yakın arama yapıldığını belirterek şikayetçi oldu. Gökhan Yıldız, sabit hattının başka bir şirkete geçişinin sağlandığını ve numarasından 1 ayda 400'e yakın arama yapıldığını belirterek şikayetçi oldu. Gün geçmiyor ki telefon dolandırıcıları yeni bir yöntemle insanlarının hayatlarını karartmasın. Antalya'da yaşanıl

Antalya'da 15 yıldır sabit telefon kullanan esnaf Gökhan Yıldız, Türk Telekom abonesiyken gelen telefonla, başka bir telekomünikasyon şirketine geçişinin sağlandığını ve numarasından 1 ayda 400'e yakın arama yapıldığını belirterek şikayetçi oldu. Gökhan Yıldız, sabit hattının başka bir şirkete geçişinin sağlandığını ve numarasından 1 ayda 400'e yakın arama yapıldığını belirterek şikayetçi oldu. Gün geçmiyor ki telefon dolandırıcıları yeni bir yöntemle insanlarının hayatlarını karartmasın. Antalya'da yaşanılan olayda bu kadarına da pes diyeceğiniz türden. Antalya'da 15 yıldır sabit telefon kullanan esnaf Gökhan Yıldız, Türk Telekom abonesiyken gelen telefonla, başka bir telekomünikasyon şirketine geçişinin sağlandığını ve numarasından 1 ayda 400'e yakın arama yapıldığını belirterek şikayetçi oldu.

ANTALYA'da 15 yıldır sabit telefon kullanan esnaf Gökhan Yıldız, Türk Telekom abonesiyken gelen telefonla, başka bir telekomünikasyon şirketine geçişinin sağlandığını ve numarasından 1 ayda 400'e yakın arama yapıldığını belirterek şikayetçi oldu.

 

Gıda şirketi bulunan Gökhan Yıldız, 2 ay önce telefondan arandığını belirterek, "Türk Telekom olarak algıladığım bir telekomünikasyon yetkilisi telefonda benden bazı teyitler istedi. Ben de müşteri yoğunluğundan, görüşmenin bir an önce bitmesi için söylenenlerin tümüne 'Evet' yanıtı verdim. 45 gün sonra adresime postayla adı geçen telekomünikasyon şirketi ile sözde yaptığım anlaşmanın belgeleri ve görüşmelerimizin dökümü geldi. Ben işyerimi saat 22.00 sıralarında kapattığım halde ve ofisimde faks olmamasına karşın, dökümlerde bazıları gece yarıları olmak üzere şehir içi ve şehir dışı numaralara faks çektiğim görülüyordu. Bunu sormak için Türk Telekom'a gittiğimde ikinci kez şoke oldum" dedi.