Bülent Arınçtan Şok İntikam Yemini Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Bülent Arınçtan Şok İntikam Yemini Gündeme Bomba Gibi Düştü!
Almanya'nın Köln kentinde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği UETD'nin düzenlediği Çanakkale programına katılan Başbakan Yardımcısı ve Hükûmet Sözcüsü Bülent Arınç gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bülent Arınç erdoğan polemiklerine usta siyasetçi ince ince göndermeler yapıyor ve Erdoğan'a muhalifliğini gösteriyor.Son çıkışı olan başkanlık sistemi montajla olmaz diyerek oldu. Başbakan Yardımcısı Arınç, genel seçimlerle ilgili olarak, ''Seçimlere katılım ne kadar yüksek olursa Türkiye'deki tuzaklar

Almanya'nın Köln kentinde, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği UETD'nin düzenlediği Çanakkale programına katılan Başbakan Yardımcısı ve Hükûmet Sözcüsü Bülent Arınç gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bülent Arınç erdoğan polemiklerine usta siyasetçi ince ince göndermeler yapıyor ve Erdoğan'a muhalifliğini gösteriyor.Son çıkışı olan başkanlık sistemi montajla olmaz diyerek oldu. Başbakan Yardımcısı Arınç, genel seçimlerle ilgili olarak, ''Seçimlere katılım ne kadar yüksek olursa Türkiye'deki tuzaklar o kadar bozulur; herkes sandığa gitmeli" dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Türkiye'de 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerle ilgili olarak, ''Seçimlere katılım ne kadar yüksek olursa Türkiye'deki tuzaklar o kadar bozulur. Birinci derecede herkes sandığa gitmeli. Sandığa giden kimse oyunu kime vereceğini bilir'' dedi.

 

Viersen kentinde Avrupa Türk Demokratlar Birliği (UETD) Krefeld Şubesi'nin açılışı sonrasında konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç UETD'nin çalışmalarından övgüyle bahsetti.

 

Konuşmasına Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesinden duyduğu üzüntüyü dile getirerek başlayan Bülent Arınç, ''Şehidimizin kanı yerde kalmayacak bu zalimlerden hesabını mutlaka soracağız'' dedi.