Cumhurbaşkanı Erdoğan medya ve siyasi partilere sert tepki gösterdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan medya ve siyasi partilere sert tepki gösterdi!
Reis'i Cumhur Erdoğan'dan siyasi partiler ve medyaya sert tepki!Cumhurbaşkanı Erdoğan, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olduğu terör saldırısında siyasi partiler ve medyanın takındığı tutumu eleştirerek sert teoki gösterdi.

Erdoğan'dan siyasi partiler ve medyaya sert tepki!Cumhurbaşkanı Erdoğan, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olduğu terör saldırısında siyasi partiler ve medyanın takındığı tutumu eleştirerek sert tepki gösterdi.

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,Cumhurbaşkanı Erdoğan, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit olduğu terör saldırısında siyasi partiler ve medyanın takındığı tutumu eleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Romanya Cumhurbaşkanı Klaus Werner Iohannis ile düzenlediği ortak basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Erdoğan, dün Çağlayan Adliyesi’ne gerçekleştirilen saldırı ve bugün AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı’na yönelik saldırı girişimi nedeniyle yaklaşan seçimler öncesi Türkiye’de bu tarz provokatif eylemlerin artacağı yönünde bir endişeye sahip olup olmadığı ve Türkiye’ye döndükten sonra seçim güvenliği başta olmak üzere güvenlik konusunda bir zirve toplantısı yapılmasının söz konusu olup olmadığı sorusu üzerine şunları söyledi:“Devletlerin yönetiminde endişesiz an olmaz.