Dehşet Anlar Yaşanıldı Evi Yandı Geber İnşallah Şok Anlar Yaşanıldı!

Dehşet Anlar Yaşanıldı Evi Yandı Geber İnşallah Şok Anlar Yaşanıldı!
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşlı çiftin evinde çıkan yangın mahalle halkını korkuttu. Yürümekte zorluk çeken yaşlı adam ve kadını dumandan itfaiye ekipleri kurtarırken, yaşlı çiftin torunu ise dedesi ve anneannesine 'Allah belanızı versin. Gebersin' dedi. Zonguldak'ta evinde yangın çıkan ve yürümekte zorluk çeken yaşlı çifti, dumandan itfaiye ekipleri kurtardı. İkilinin torunu ise dedesi ve anneannesine 'Allah belanızı versin. Gebersin' diyerek tepki gösterdi. Yangın, Süleymanlar Mahallesi Kadri Yılmaz L

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşlı çiftin evinde çıkan yangın mahalle halkını korkuttu. Yürümekte zorluk çeken yaşlı adam ve kadını dumandan itfaiye ekipleri kurtarırken, yaşlı çiftin torunu ise dedesi ve anneannesine 'Allah belanızı versin. Gebersin' dedi. Zonguldak'ta evinde yangın çıkan ve yürümekte zorluk çeken yaşlı çifti, dumandan itfaiye ekipleri kurtardı. İkilinin torunu ise dedesi ve anneannesine 'Allah belanızı versin. Gebersin' diyerek tepki gösterdi. Yangın, Süleymanlar Mahallesi Kadri Yılmaz Lisesi yanındaki iki katlı bir apartmanda vuku buldu . İddiaya göre evin ikinci katında oturan Kadir Şen (85) sobayı yakmak istediği sırada devrildi.

Yangın, Süleymanlar Mahallesi Kadri Yılmaz Lisesi yanındaki iki katlı bir binada meydana geldi. İddiaya, göre evin ikinci katında oturan Kadir Şen (85) sobayı yakmak istediği sırada devrildi. Sobanın içerisindeki ateşin etrafa sıçraması ile ev bir anda yanmaya başladı. Haberi alan itfaiye ekipleri kısa sürede olay yerine giderek yangını söndürüp kontrol altına alırken, evde mahsur kalan yaşlı çifti de dışarı çıkarttı. Yangın sırasında evde bulunan ve dumandan etkilenen Nuray Şen (88) dışarı çıkartılırken gözyaşlarına hakim olamadı. Nuray Şen yerde oturup ağlarken, çiftin torununun "Geber, geber inşallah. Bıktık artık" şeklindeki sözleri herkesi şaşırttı. Evin alt katında ikamet eden Nuray ve Kadir Şen çiftinin kızları Nur Şen (43) ile oğlu K.A ise yangından etkilenmedi. Yangının soba devrilmesi sonucu çıktığını ifade eden K.A, kendisine haber verilmesi üzerine eve geldiğini söyledi.