Denizde Balık Yerine Ceset Çıktı Şok Anlar Yaşanıldı!

Denizde Balık Yerine Ceset Çıktı Şok Anlar Yaşanıldı!
Antalya Gazipaşa ilçesinde vatandaşların ihbarı üzerine dalgıçlar alarma geçti. Dalgıçlar denizin dibinde çürümeye yüz tutmuş 30-40 yaşlarında erkek cesedini cuvala koyarak çıkartıldı. Gazipaşa'nın Macar Mahallesi Güvencin Kale mevkiinde bir dalgıç öğle saatlerinde İlçe Jandarma Komutanlığı'na denizde ceset gördüğü ihbarında bulundu. Antalya'da bir dalgıç denizin dibine daldığı sırada bir erkek cesedi gördü. Durumu derhal emniyet güçlerine bildiren dalgıç şaşkınlık yaşadı. Başka dalgıçlar gelerek cesedi çık

Antalya Gazipaşa ilçesinde vatandaşların ihbarı üzerine dalgıçlar alarma geçti. Dalgıçlar denizin dibinde çürümeye yüz tutmuş 30-40 yaşlarında erkek cesedini cuvala koyarak çıkartıldı. Gazipaşa'nın Macar Mahallesi Güvencin Kale mevkiinde bir dalgıç öğle saatlerinde İlçe Jandarma Komutanlığı'na denizde ceset gördüğü ihbarında bulundu. Antalya'da bir dalgıç denizin dibine daldığı sırada bir erkek cesedi gördü. Durumu derhal emniyet güçlerine bildiren dalgıç şaşkınlık yaşadı. Başka dalgıçlar gelerek cesedi çıkardılar. Cesedin çürümeye yüz tuttuğu bildirildi. Antalya'nın Gazipaşa ilçesinden dalgıçlar tarafından fark edilen ve poşet içerisine konmuş çürümek üzere olan ceset bulundu. Polis ihbar edilen durum sonrasından ceset çıkartıldı. Denizden Çürümek Üzere Olan Ceset Çıkartıldı.

Gazipaşa ilçesinde deniz bulunan ceset, dalgıçlar tarafından çıkarıldı.

 

Macar Mahallesi Güvercin Kale mevkisinde bir dalgıç, 60 metre açıkta deniz tabanında ceset olduğunu fark ederek jandarmaya haber verdi. Bunun üzerine bahse konu yere gelen iki dalgıç, cesedi denizden çıkarmak için çalışma başlattı.

 

Yaklaşık 4 saat süren çalışmanın ardından çıkarılan ceset, tekneyle Selinus Limanı'na götürüldü. Daha sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi cenaze nakil aracı ile Gazipaşa Devlet Hastanesine getirilen ceset, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

 

40 yaşlarında, erkeğe ait cesedin kimlik bilgileri ile ölüm nedeninin tespitine çalışılıyor.