Devlet Bahçeli'nin Şok Beyanatları Gündemde Bomba Etkisi Yarattı!

Devlet Bahçeli'nin Şok Beyanatları Gündemde Bomba Etkisi Yarattı!
MHP'nin ''Bizimle yürü Türkiye” sloganıyla yapılan kurultayında kürsüye çıkan Genel Başkan Devlet Bahçeli, yaklaşık 2 saat konuştu. Bahçeli, tek aday olarak gösterildi. İlişkili Haberler. MHP'de kurultay çoşkusuMilliyetçi Hareket Partisi'nin 11. Olağan Büyük Kurultayı başladı. Kurultay Ankara Arena Spor Salonu'nda yapılıyor. Saat 10.00'da başlayacak kurultay için salona "Haksızlığa ve adaletsizliğe karşı bizimle yürü Türkiye" yazılı pankart asıldı. Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin 'iki bayram bir arada olsun

MHP'nin ''Bizimle yürü Türkiye” sloganıyla yapılan kurultayında kürsüye çıkan Genel Başkan Devlet Bahçeli, yaklaşık 2 saat konuştu. Bahçeli, tek aday olarak gösterildi. İlişkili Haberler. MHP'de kurultay çoşkusuMilliyetçi Hareket Partisi'nin 11. Olağan Büyük Kurultayı başladı. Kurultay Ankara Arena Spor Salonu'nda yapılıyor. Saat 10.00'da başlayacak kurultay için salona "Haksızlığa ve adaletsizliğe karşı bizimle yürü Türkiye" yazılı pankart asıldı. Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin 'iki bayram bir arada olsun' teklifi ile 21 Mart Nevruz gününe denk getirilen kurultay, Arena Spor Salonu'nda şenlik havasında gerçekleştiriliyor. 11. Olağan Büyük Kurultayı'nda Devlet Bahçeli kendisiyle yarıştı. Tek aday olarak kurultaya katılan Bahçeli, yaklaşık 2 saatlik bir konuşma yaptı.
Milliyetçi Hareket Partisi MHP'nin yarın yapılacak 11. Olağan Büyük Kurultayı öncesinde Başkent Ankara Arena Spor Salonu'nda partililere seslenen MHP Lideri Devlet Bahçeli, 2 saati bulan bir konuşma yaptı. Konuşmasında iktidarı ve Çözüm sürecini ağırlıklı olarak eleştirdi.
Konuşmasına "Türk milleti buradan çıkacak sesi beklemektedir, bu ses fakirlerin, kimsesizlerin ve mazlumların umut kapısı olacaktır. Bizim yolumuz bellidir, bu yolda haram yoktur, yetim hakkına el uzatmak yoktur. Al bayrağımıza ihanet yoktur, bölücü hainlerle yol arkadaşlığı yoktur." diye başlayan MHP Genel Başkanı Bahçeli, iktidarı ve çözüm sürecini çok sert bir dille eleştirdi.

Yaklaşık 2 saati bulan uzun konuşmasındaki ilginç ayrıntı ise konuşmasının sonunda geldi. Genelde Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan'ın AK Partilere yaptığı konuşmalarda ve açılışlarda dillendirdiği "Allah yar ve yardımız olsun" sözünü bu kez MHP Lideri söyledi. Kendisi önce duayı okudu, salonu dolduran binler "amin" dedi.
Bahçeli konuşmasının sonunda partililere şöyle seslendi:
"7 Haizran'da destan yazmaya mevcut mısınız? Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti'yi silecek Milliyetçi Hareket Partisi MHP'yi yükseltecek misiniz? Türkiye'nin teminatı sizlersiniz. 11. Olağan Büyük Kurultayımızın milletimize hayırlı olmasını diliyorum.
Hak teala karlı dağlarımızı yıkmasın! Kardeşliğimizi ve birliğimizi yıkmasın! Umutlarımızı yıkmasın! Hayallerimizi yıkmasın! Milletimizi korusun, devletimizi kuvvetli kılsın! İmandan ayrımasın! Derlesin toplasın, günahlarımızı ismi güzel Muhammed Mustafa yüzüsuyu hürmetine bağışlasın. Allah yar ve yardımzı olsun!"