Devlet Erkanından Şok Taziye Mesajı Sosyal Medyayı Çalkaladı!

Devlet Erkanından  Şok Taziye Mesajı Sosyal Medyayı Çalkaladı!
Bugün yaşamagözlerini yuman Türk Pop Müziğinin önemli isimlerinden Kayahan'ın vefatına ilişkin mesajlar yağmayadevamederken, bir mesaj da Cumhurbaşkanı'ndan geldi. CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı Kayahan'ın vefatıdolayısıyla yayımladığı taziyemesajında, "Türk pop müziğinin saygıdeğer ismi, besteci ve sözyazarı Kayahan'ın vefatını derin birteessürle öğrendim. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ehilsanatçı Kayahan'ın vefatı dolayısıyla yayımladığımesajda, "Şarkıları vesesiyle, aziz milletimizingönlünde müstes

Bugün yaşama gözlerini yuman Türk Pop Müziğinin önemli isimlerinden Kayahan'ın vefatına ilişkin mesajlar yağmaya devam ederken, bir mesaj da Cumhurbaşkanı'ndan geldi. CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, sanatçı Kayahan'ın vefatı dolayısıyla yayımladığı taziye mesajında, "Türk pop müziğinin saygıdeğer ismi, besteci ve söz yazarı Kayahan'ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ehil sanatçı Kayahan'ın vefatı dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Şarkıları ve sesiyle, aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen Kayahan, Türk pop müziğinin gelişiminde önemli rol oynamış, derin izler bırakmıştır" diye belirtti .

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şarkıları ve sesiyle aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen Kayahan, Türk pop müziğinin gelişiminde önemli rol oynamış, derin izler bırakmıştır” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk pop müziği sanatçısı Kayahan’ın vefatı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yayımladığı mesajı şöyle:

“Türk pop müziğinin saygıdeğer ismi, besteci ve söz yazarı Kayahan’ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Şarkıları ve sesiyle aziz milletimizin gönlünde müstesna bir yer edinen Kayahan, Türk pop müziğinin gelişiminde önemli rol oynamış, derin izler bırakmıştır. Eserleriyle yaşamaya devam edecek olan merhum sanatçımız, her zaman sevgi ve saygıyla yad edilecektir. Kıymetli sanatçımız Kayahan’a Allah’tan rahmet niyaz ediyor, ailesine, sevenlerine ve sanat dünyamıza başsağlığı diliyorum.”