Dönerli Bıçaklı Şok Saldırı Ertesinde Şok Anlar Yaşanıldı!

Dönerli Bıçaklı Şok Saldırı Ertesinde Şok Anlar Yaşanıldı!
İstanbul Kartal'da, sol içerikli gazete satışı yapan gruba bir kişinin döner bıçağı ile saldırması gerginliğe neden oldu. Bir dükkana sığınan kişiyi grup linç etmek istedi. Kartal'da, sol içerikli gazete satışı yapan yaklaşık 10 kişilik gruba döner tezgahından aldığı döner bıçağıyla saldırdığı iddia edilen bir kişi, linç olmaktan polis sayesinde kurtuldu. Polis ekipleri İstanbul Kartal'da bir linç olayını engelledi. Sol içerikli gazete satışı yapan yaklaşık 10 kişilik gruba döner bıçağıyla saldırdığı iddia

İstanbul Kartal'da, sol içerikli gazete satışı yapan gruba bir kişinin döner bıçağı ile saldırması gerginliğe neden oldu. Bir dükkana sığınan kişiyi grup linç etmek istedi. Kartal'da, sol içerikli gazete satışı yapan yaklaşık 10 kişilik gruba döner tezgahından aldığı döner bıçağıyla saldırdığı iddia edilen bir kişi, linç olmaktan polis sayesinde kurtuldu. Polis ekipleri İstanbul Kartal'da bir linç olayını engelledi. Sol içerikli gazete satışı yapan yaklaşık 10 kişilik gruba döner bıçağıyla saldırdığı iddia edilen bir kişi az daha linç ediliyordu. Olay İstanbul Kartal'da meydana geldi. Öfkeli vatandaş döner bıçağı ile 10 kişiye saldırdı. Polis biber gazı ile müdahale ederek öfkeli grubu dağıtmaya çalıştı.

Grubun saldırgana cevap vermesi üzerine, saldırgan döner bıçağını aldığı dükkana kaçtı. Grup, saldırganın bulunduğu dükkanı abluka altına aldı. Linç girişimini, gruba biber gazı sıkan polis ekibi engelledi.

 

Kartal'da, sol içerikli gazete satışı yapan yaklaşık 10 kişilik gruba döner bıçağıyla saldırdığı iddia edilen bir kişi, linç olmaktan polis ekibi sayesinde kurtuldu. Olay, saat 16.30 sıralarında Kartal Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, H.Ç adlı kişi, dükkandan aldığı döner bıçağıyla, ellerindeki sol içerikli gazete ve dergileri caddede yüksek sesle bağırarak satan yaklaşık 10 kişilik grubun üzerine yürüdü. Grubun H.Ç.'ye tepki göstererek kovalamaya başlaması üzerine, H.Ç. kaçarak döner bıçağını aldığı dükkana sığındı. Gruptakiler, saldırganın peşinden giderek, dükkandan dışarı çıkarıp linç etmek istedi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine cadde yakınındaki polis merkezinden olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polisin dağılın uyarısına grup üyeleri uymayınca, polis biber gazı sıkarak müdahale etti. Müdahale sırasında bazı grup üyeleri gazdan etkilendi.

 

Polis ekipleri, dükkana sığınan H.Ç.'yi ortalarına alarak muhtemel bir linç girişimini engelledi. Saldırgan ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

 

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, polis çevrede bulunan güvenlik kameralarını incelemeye aldı.