Erdoğan'ın talimatıyla kamu bankaları borç kapatma kredisi verecek

Erdoğan'ın talimatıyla kamu bankaları borç kapatma kredisi verecek
Erdoğan'ın talimatıyla kamu bankaları borç kapatma kredisi verecek, vatandaş yoğun talep gösterdi

Vatandaşları mutlu edecek haber Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi. Kamu bankaları olarak adlandırılan Vakıfbnak, Halkbank ve Ziraat Bankası emekliler için büyük bir kampanya açıkladı. Artık kredi borçlarınızı tek adresten tahsil etme fırsatı sunuluyor! Konuyla ilgili detaylar çok merak ediliyor. Biz de merak edilen konulara haberimizde yer verdik.

Emekliler için devletten kaçırılmayacak bir kredi fırsatı geldi! Düşük faiz oranı ile diğer tüm bankalarınızdan Vakıfbank, Halkbank veya Ziraat Bankası'na olan kredi borçlarınızı tahsil edebilirsiniz. Kamu bankaları emekli vatandaşlar için 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. 

BORÇ SİLME KREDİSİ AÇIKLANDI

3 kamu bankası borç kapatma kredisi için vatandaşlara hizmet vereceğini açıkladı. Kamu bankalarından birine giderek alacağınız kredi ile birçok bankaya olan borcunuzu tek bir adreste tahsil etme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede her banka ile tek tek uğraşmak, ödeme gününü kaçırmanız durumunda gelecek olan ceza ödemelerinin hepsi ile uğraşmak yerine tek bir bankaya kafanızı ve enerjinizi toplama şansı bulabilirsiniz.

36 AYA KADAR VADE

Kamu bankaları tarafından sunulan 50.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisinde ödeme planına ek olarak 36 aya varan vade imkânı da sunuluyor.