Ergenekonun bir numaralı zanlısı hakkın rahmetine kavuştu şok ölüm gündeme bomba gibi düştü!

Ergenekonun bir numaralı zanlısı hakkın rahmetine kavuştu şok ölüm gündeme bomba gibi düştü!
Ergenekon davasında 5 yıl hapis yattıktan sonrageçtiğimiz yıl mart ayında serbest bırakılanemekli yüzbaşı Muzaffer Tekin, kanser yüzünden hayatını kaybetti. Bir aydır Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde pankreas kanseri tedavisigören Muzaffer Tekin hayatını kaybetti. Muzaffer Tekin“Ergenekon Davası”nda 2 kez ağırlaştırılmış müebbethapis ile cezalandırılmış 117 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) bir aydır pankreas kanseri nedeniyle tedavigören Muzaffer Tekin, yaşamı

Ergenekon davasında 5 yıl hapis yattıktan sonra geçtiğimiz yıl mart ayında serbest bırakılan emekli yüzbaşı Muzaffer Tekin, kanser yüzünden hayatını kaybetti. Bir aydır Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde pankreas kanseri tedavisi gören Muzaffer Tekin hayatını kaybetti. Muzaffer Tekin“Ergenekon Davası”nda 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılmış 117 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) bir aydır pankreas kanseri nedeniyle tedavi gören Muzaffer Tekin, yaşamını yitirdi. Çankırı'da 1950 yılında doğan Tekin, 1972'de Harp Okulu'ndan mezun oldu. Muzaffer Tekin hayatını kaybetti. Ergenekon davasından 5 yıl hapis yattıktan sonra tahliye olan Muzaffer Tekin, kansere yenik düştü. Muzaffer Tekin kimdir? Muzaffer Tekin, kansere yenik düştü.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (GATA) pankreas kanseri nedeniyle tedavi gören Muzaffer Tekin, akşam saat 23.40 civarında öldü.

 

Muzaffer Tekin

 

Çankırı’da 1950 yılında doğan Tekin, 1972’de Harp Okulu’ndan mezun oldu.

 

Muzaffer Tekin, Ergenekon davasında 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 117 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

 

Tekin daha sonra kendisine kumpas kurulduğu iddiasıyla, 24 Ekim 2014’te bu davada görevli savcı ve hakimlerden şikayetçi olmuştu.