Evvela Beyazlara Büründü Akabinde Kefene Sarıldı Taze Gelin İntiharı Şok Etti!

Evvela Beyazlara Büründü Akabinde Kefene Sarıldı Taze Gelin İntiharı Şok Etti!
MANİSA'nın Selendi İlçesi'nde dün yapılan sokakdüğünüyle evlenen 27 yaşındaki Eşe Tokkaş, iddiaya göre gerdek gecesininsabahında evde kendini iple asarak intihar etti.Manisa'nın selendi ilçesinde dün yapılan sokak düğünüyle evlenen 27 yaşındaki Eşe Tokkaş iddaya göre gerdekgecesininsabahında evde kendisini iple intihar ettiği açıklandı.Polis olayla ilgili soruşturmabaşlattı. Manisa'nın Selendi ilçesinde yaşanan olayda dün yapılan düğündensonra 27 yaşındaki Eşe T., gerdek gecesininsabahında evde kendini iple

MANİSA'nın Selendi İlçesi'nde dün yapılan sokak düğünüyle evlenen 27 yaşındaki Eşe Tokkaş, iddiaya göre gerdek gecesinin sabahında evde kendini iple asarak intihar etti. Manisa'nın Selendi İlçesi'nde dün yapılan sokak düğünüyle evlenen Eşe T., kendini iple asarak intihar etti. İstanbul'da öğretmen olan 29 yaşında olan Sait T., 3 senedir nişanlı bulunduğu Eşe T. ile bir gün evvel Yıldız Mahallesi'nde davullu-zurnalı sokak düğüyle yaşamını birleştirdi. Çift düğünün peşinden Yenicami Mahallesi'ndeki evlerine geçti. Manisa'nın Selendi ilçesinde yaşanan olayda dün yapılan düğünden sonra 27 yaşındaki Eşe T., gerdek gecesinin sabahında evde kendini iple asarak intihar etti. 27 Yaşındaki Eşe Tokkaş düğününden birgün sonra eşi Sait Tokkaş tarasından evde ölü bulundu. Bir günlük gelin olan Eşe Tokkaş'ı yatak odasında boğazında iple yerde ölü olarak buldu. Bir Günlük Gelin Eşe Tokkaş İntihar Etti.

MANİSA’nın Selendi İlçesi’nde dün yapılan sokak düğünüyle evlenen 27 yaşındaki Eşe Tokkaş, iddiaya göre gerdek gecesinin sabahında evde kendini iple asarak intihar etti.

 

İstanbul’da öğretmen olan 29 yaşındaki Sait Tokkaş, 3 yıldır nişanlı olduğu Eşe Tokkaş ile dün Yıldız Mahallesi’nde davullu- zurnalı sokak düğüyle hayatını birleştirdi. Çift düğünün ardından Yenicami Mahallesi’ndeki evlerine geçti. Gerdek gecesinin sabahında damat Sait Tokkaş, gece düğünün yapıldığı yaklaşık 5 kilometre mesafedeki Yıldız Mahallesi’nde bıraktığı otomobilini almak için evden çıktı. Otomobilini alıp eve dönen Sait Tokkaş, iddiaya göre ısrarla zili çalmasına rağmen eşinin kapıyı açmaması ve içerden de ses gelmemesi üzerine şüphelenip 155’i aradı.

 

Çilingir yardımıyla eve giren polis ekipleri, yeni gelin Eşe Tokkaş’ı yatak odasında boğazında iple yerde ölü olarak buldu. Tokkaş’ın kendini tavana asarak intihar ettiği ipin, kopması sonucu yere düştüğü belirtildi. Tokkaş’ın intihar etmeden önce odasının kapısı arkasına yığdığı eşyalar nedeniyle polis ekiplerinin de güçlükle içeri girebildikleri kaydedildi.

 

Akşam davullu- zurnalı gelin ettikleri genç kadının ölüm haberini alan yakınları sinir krizi geçirdi.