F.Bahçe'ye yapılan saldırıda kullanılan silah bulundu!

F.Bahçe'ye yapılan saldırıda kullanılan silah bulundu!
F.Bahçe'ye yapılan saldırıda kullanılansilah bulundu!F.Bahçe'ye şok saldırıda kullanılan tüfek jandarma tarafından bulunduRize dönüşü Fenerbahçe kafilesine dün akşam Sürmene ilçesinde düzenlenen silahlı saldırı ile ilgili polis ve jandarma olay yeri inceleme ekipleri sabah saatlerinden bu yana çalışmalarını sürdürürken, olayda kullanıldığı belirtilen tüfek olay yeri yakınındaki ormanlık alandaki derede bulundu.

 F.Bahçe'ye şok saldırıda kullanılan tüfek jandarma tarafından bulunduFLAŞ..FLAŞ..FLAŞ..Fenerbahçe'ye saldırıda kullanılan tüfek bulundu..Rize dönüşü Fenerbahçe kafilesine dün akşam Sürmene ilçesinde düzenlenen silahlı saldırı ile ilgili polis ve jandarma olay yeri inceleme ekipleri sabah saatlerinden bu yana çalışmalarını sürdürürken, olayda kullanıldığı belirtilen tüfek olay yeri yakınındaki ormanlık alandaki derede bulundu.

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,Olayın yaşandığı bölgedeki ormanlık alana çıkan yol kenarındaki bir ağacın dallarında da av tüfeğine ait saçma izi tespit eden ekipler, silahlı saldırının yapıldığı tahmin edilen bu alanı güvenlik şeridiyle kapatarak incelemesini yoğunlaştırmıştı. Bu bölgeye yakın bir yerde araştırmalarını sürdüren güvenlik ekipleri dere içerisinde olayda kullanıldığı belirtilen tüfeği buldu. Tüfek balistik incelenmesi yapılmak üzere polis ekipleri tarafından bölgeden götürüldü.