GAZİANTEP'te Bomba Paniği Dehşet Dolu Anlara Sahne Oldu

GAZİANTEP'te Bomba Paniği Dehşet Dolu Anlara Sahne Oldu
Gaziantep'te kavşaktaki aydınlatma direğinin yanına bırakılan poşet, bomba paniği yaşattı. Bomba imha uzmanları tarafından fünyeyle kontrollü şekilde patlatılan poşetten çocuk elbisesi çıktı. Gaziantep'te şüpheli paket fünye ile patlatıldı. Patlatılma anında olay yerinde bulunan bir kedinin yaşadığı korku ise kameralara yansıdı. Dün gece Gaziantep'te gecenin bir yarısı panik vardı. aydınlatma direğinin yanına bırakılan bir çanta korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Bomba imha uzmanlarının patlattığı p

Gaziantep'te kavşaktaki aydınlatma direğinin yanına bırakılan poşet, bomba paniği yaşattı. Bomba imha uzmanları tarafından fünyeyle kontrollü şekilde patlatılan poşetten çocuk elbisesi çıktı. Gaziantep'te şüpheli paket fünye ile patlatıldı. Patlatılma anında olay yerinde bulunan bir kedinin yaşadığı korku ise kameralara yansıdı. Dün gece Gaziantep'te gecenin bir yarısı panik vardı. aydınlatma direğinin yanına bırakılan bir çanta korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Bomba imha uzmanlarının patlattığı paketten kıyafet çıktı. Gaziantep polisini alarma geçiren şüpheli paket pek de korkulduğu gibi bomba çıkmadı. Fünye ile patlatılan paketin içine çocuk kıyafetleri vardı.

Edinilen bilgiye göre, Gaziantep’in en işlek caddelerinden biri olan Bahçelievler Mahallesi Başkarakol Kavşağı'nda şüpheli poşet paniği yaşandı.

 

Gaziantep Lisesi önündeki trafik lambalarının hemen yanında bulunan aydınlatma direğinin dibine bırakılan şüpheli poşet polisi alarma geçirdi.

 

Polisler, bomba ihtimaline karşı güvenlik şeridi çekerek yolu trafiğe kapattı. Olay yerine çağrılan bomba imha uzmanları yaptıkları incelemenin ardından şüpheli poşeti fünye ile patlattı. Patlatma esnasında olay yerinde bulunan bir kedinin yaşadığı korku ise kameralara yansıdı.

 

Patlama sesiyle birlikte havaya zıplayan kedi, kaçarak olay yerinden uzaklaşırken poşetin içinden çocuk kıyafetleri çıktığı belirlendi.