Gezici Şafak Sezer'den Olay Yaratan Şok Erdoğan Beyanatları!

Gezici Şafak Sezer'den Olay Yaratan Şok Erdoğan Beyanatları!
A Haber'de Sevilay Yükselir bu hafta '0 Siyaset'te oyuncu Şafak Sezer'i konuk etti. Gezi Parkı olayları sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaşadıklarından dolayı büyük tepki çeken komedyen Şafak Sezer katıldığı bir televizyon programında o dönemde yaşadıklarını anlattı.Bir dönem Erdoğan'a gösterdiği sevgi ve saygıdan dolayı saldırılara maruz kalan ünlü sanatçı ve komedyen Şafak Sezer, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında konuştu. Sezer, "Erdoğan solcu olsaydı heykeli dikilirdi" dedi. 'İyi niyetimden Gezi'ye katıl

A Haber'de Sevilay Yükselir bu hafta '0 Siyaset'te oyuncu Şafak Sezer'i konuk etti. Gezi Parkı olayları sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaşadıklarından dolayı büyük tepki çeken komedyen Şafak Sezer katıldığı bir televizyon programında o dönemde yaşadıklarını anlattı.Bir dönem Erdoğan'a gösterdiği sevgi ve saygıdan dolayı saldırılara maruz kalan ünlü sanatçı ve komedyen Şafak Sezer, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında konuştu. Sezer, "Erdoğan solcu olsaydı heykeli dikilirdi" dedi. 'İyi niyetimden Gezi'ye katılmıştım'' diyen oyuncu Şafak Sezer, ''Bu bir döneklik değil, bir fikir değişimidir. Cumhurbaşkanı'nın elini sıktığım zaman onu semt ağabeyi olarak görüyorsam, diğerlerinden bunu göremiyorsam bu benim kazancımdır. Şok sözler gündeme bomba gibi düştü.

İşte Sezer'in açıklamaları:

 

“İYİ NİYETİMDEN GEZİ’YE KATILMIŞTIM”

“Şimdi ben ne halkın ne de bir partinin kobayı olmak istemiyorum. Fakat tesadüf eseri iyi niyetimizden o kalabalığın içinde durdum. İlk günkü kalabalık güzeldi. Kimse ne olduğunu bilmiyordu ki. gezi parkı’nı da, o ağacı da bilmiyorum. İş başka bir yere gidildi. Sanatçı tuttuğu takımı bile söylediği zaman eleştiri alan bir durumda şu an. Psikolojik olarak rahatsız ediyorlar. Baskı çok yüksek sosyal medyada. Ama karşılığı yok.”

 

“ERDOĞAN SOLCU OLSA HEYKELİ DİKİLİRDİ”

“Cumhurbaşkanı solcu olsaydı her yere heykeli dikilirdi. Eski soldan bahsediyorum. Her kavgada birkaç işadamı, sanatçı, milletvekili yok edilmeye çalışılıyor. Cumhurbaşkanı’na da aynı muameleyi yapıyorlar. Onu sevdiğin zaman yasaklıyorlar. Ben anlamadım bu işi kim diktatör?”

 

“DÖNEKLİK DEĞİL, FİKİR DEĞİŞİMİ”

“Bu bir döneklik değil, bir fikir değişimidir. Cumhurbaşkanı’nın elini sıktığım zaman onu semt ağabeyi olarak görüyorsam, diğerlerinden bunu göremiyorsam bu benim kazancımdır. Keyif alıyorsam benim hayatına karışmasına müsaade etmem. 44 yaşındayım. Aileyi temsil ediyorum. Onursuzluğu temsil etmiyorum. Türk evladıyım, öleceğim Türk olarak.”