Hackerların Son Kurbanı Abdullah Gül Oldu Gül'e HACKER Şoku!

Hackerların Son Kurbanı Abdullah Gül Oldu Gül'e HACKER Şoku!
Eski Cumhurbaşkanı olan Abdullah Gül yeni bir güne Twitter hesabının hacklenmesi ilebaşladı. Gündeme damgasını vuran hesap hacklemesiyapan grup ilk bazı fotoğraflar paylaşıp dana sonra mesajlarpaylaştı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün resmi Twitter hesabıhack'lendi. Saat 12:30 sularında hack'lenen hesap 2 saat sonra hacker'ların elindenalındı. 6 milyon 280 bin takipçisi olan hesabı hackleyen grup,bazımesaj ve fotoğraflar paylaştı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün resmi Twitter hesabıhack'lendi. Gül'ün he

Eski Cumhurbaşkanı olan Abdullah Gül yeni bir güne Twitter hesabının hacklenmesi ile başladı. Gündeme damgasını vuran hesap hacklemesi yapan grup ilk bazı fotoğraflar paylaşıp dana sonra mesajlar paylaştı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün resmi Twitter hesabı hack'lendi. Saat 12:30 sularında hack'lenen hesap 2 saat sonra hacker'ların elinden alındı. 6 milyon 280 bin takipçisi olan hesabı hackleyen grup, bazı mesaj ve fotoğraflar paylaştı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün resmi Twitter hesabı hack'lendi. Gül'ün hesabının hack'lenmesi ardında ilginç bir ileti paylaşıldı: 'Abdullah Gül" Türk Irkı Adına Hacklenmiştir! Türk Irkımız Var Olsun.' 6 milyon 280 bin takipçisi olan hesabı hackleyen grup, bazı mesaj ve fotoğraflar paylaşıyor. Paylaşımlardan anlaşılacağı üzere Gül'ün hesabı milliyetçi Hackerler tarafından hacklendi.
6 milyon 280 bin takipçisi olan hesabı hackleyen grup, bazı mesaj ve fotoğraflar paylaştı.
Abdullah Gül'ün hesabı bir süre sonra normale döndü. Ancak Gül'ün hesabı bir kez daha hacklendi ve yeni paylaşımlarda bulunuldu.
Gül'ün Twitter hesabının hack'lenmesiyle takipçi sayısında da artış yaşandı. 6 milyon 280 bin takipçili hesap kısa sürede bin takipçi kazandı. Hacker'ların attığı tweet'ler de yüzlerce retweet ve 'favori' alıyor. 6.28 Mn yazan takipçi sayısına fare imlecini yaklaştırdığınızda ayrıntılı rakama ulaşabiliyorsunuz. Sayfayı her yeniden yüklediğinizde takipçi sayısının arttığını fark edeceksiniz.