Hakan Şükürden Şoke Eden Bomba Mebus Başvurusu!

Hakan Şükürden Şoke Eden Bomba Mebus Başvurusu!
Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda yer alan İstanbul İl Seçim Kurulu'na gelen bağımsız milletvekilli Hakan Şükür milletvekilliği başvurusunda bulundu. AKP eski İstanbul milletvekili ve eski galatasaray futbolcusu Hakan Şükür şok bir kararla yeniden siyasete giriyor. 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi eski Milli Futbolcu ve Milletvekili Hakan Şükür Bağımsız Milletvekilliği için adaylık başvurusunu tamamladığını açıkladı. Hakan Şükür, 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri'nde İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvek

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda yer alan İstanbul İl Seçim Kurulu'na gelen bağımsız milletvekilli Hakan Şükür milletvekilliği başvurusunda bulundu. AKP eski İstanbul milletvekili ve eski galatasaray futbolcusu Hakan Şükür şok bir kararla yeniden siyasete giriyor. 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi eski Milli Futbolcu ve Milletvekili Hakan Şükür Bağımsız Milletvekilliği için adaylık başvurusunu tamamladığını açıkladı. Hakan Şükür, 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri'nde İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili adayı oldu. Hakan Şükür adaylık başvurusunu bugün yaptı.

Eski Milli Futbolcu ve Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, 7 Haziran seçimleri için adaylık başvurusunu yaptı. Hakan Şükür Ak Parti'den istifa etmişti. 17 Aralık öncesi AK Parti'den istifa ederek siyasete devam etmeyeceği yolunda açıklamalar yapan eski milli futbolcu ve Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, 7 Haziran seçimleri için adaylık başvurusunu yaptı.

 

17 Aralık öncesi AK Parti'den istifa ederek siyasete devam etmeyeceği yolunda açıklamalar yapan eski milli futbolcu ve Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, 7 Haziran seçimleri için adaylık başvurusunu yaptı.

 

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda yer alan İl Seçim Kurulu'na gelen bağımsız milletvekilli Hakan Şükür, milletvekilliği başvurusunda bulundu.

 

Gerekli evrakı seçim kuruluna sunan Şükür, İstanbul 3. Bölgeden bağımsız milletvekili adayı olduğunu açıkladı.