Haliç köprüsünde Şok dehşet dolu anlar!Bir baba bebeği ile...

Haliç köprüsünde Şok dehşet dolu anlar!Bir baba bebeği ile...
Haliç köprüsünde Şok dehşet dolu anlar!Bir baba bebeği ile. birlikte intihara kalkıştı.Haliç köprüsünde bu akşam şok dehşet dolu anlar yaşandı..Haliç Köprüsü üzerinde bir baba, kucağındaki bebeğiyle birlikte intihara girişiminde bulundu.

 Şok anlar!Haliç'te bir baba bebeğiyle birlikte intihara kalkıştı..Haliç köprüsünde bu akşam şok dehşet dolu anlar yaşandı..Haliç Köprüsü üzerinde bir baba, kucağındaki bebeğiyle birlikte intihara girişiminde bulundu.

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,Genç baba, polis tarafından ikna edilerek intihardan vazgeçti. Olay, saat 18.00 sıralarında Haliç Köprüsü Edirne istikametinde meydana geldi. İddiaya göre, eşiyle arasında problemleri olduğu öğrenilen bir şahıs, kucağındaki bebeğiyle birlikte köprüye doğru yürüdü. Ardından şahıs bebeğiyle birlikte korkulukların arkasına geçti. Köprü üzerinde korkuluklarda bir çocuğun olduğunu fark eden sürücüler, durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, bebeğini kucağına alarak köprü korkuluklarının arkasında duran bir şahsı gördü. Polis ekipleri ilk olarak korktuğu gözlenen 2 yaşındaki bebeği serbest bırakması için Sinan Gündüz’ü ikna etmeye çalıştı. Deniz polisi ise Gündüz’ün atlama ihtimaline karşı Haliç Köprüsü altında deniz de önlem aldı.


Polis ekiplerinin ikna çabaları sırasında 3 yıllık evli olduğu öğrenilen şahsın eşiyle bir süredir ayrı olduğunu öğrenildi. Şahsın eşi gelmeden intihardan vazgeçmeyeceğini ve çocuğunu bırakmayacağını belirtmesi üzerine olay yerine müzakereci polisler çağrıldı. Yaklaşık yarım saatlik müzakere çalışmalarının ardından Sinan Gündüz kucağındaki çocuğunu yere bırakarak polis ekiplerine teslim etti. Polisler de, şiddetli rüzgar ve yağmur altında üşüyen ve korkan çocuğu ekip aracına bindirdi. Müzakereci polisin 1 saatlik ikna çabaları sonucu Sinan Gündüz’de korkuluklardan inerek intihar etmekten vazgeçti. Baba ve çocuğu ekip otosuna bindirilerek karakola götürüldü. Polis ekipleri araca bindirilen şahsın kucağına çocuğu geri verdi.
Öte yandan intihar girişimi nedeniyle Haliç Köprüsü Edirne istikametinde ise uzun araç kuyrukları oluştu. Olayı gören araç sürücüleri, hız düşürerek olan biteni izledi.