Hüseyin Çelik Şok Beyanatlarla Gündemi Bombaladı!

Hüseyin Çelik Şok Beyanatlarla Gündemi Bombaladı!
Bülent Arınç sonrasında Hüseyin Çelik'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirenlerdenoldu. AKP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, CNN Türk'te katıldığı programda Cumhurbaşkanı için bazı eleştirileryaptı. CNN Türk'teki bir program Cumhurbaşkanı Erdoğan için eleştiri yapan AKP'lilere bir yenisini ekledi. Bu kez eleştiriyiyapan ise AKP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik oldu. AK Partili Hüseyin Çelik de Bülent Arınç ile Melih Gökçek arasında yapılan tartışmayla ilgilikonuştu. AKP Genel Başkan Başdanışman

Bülent Arınç sonrasında Hüseyin Çelik'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirenlerden oldu. AKP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, CNN Türk'te katıldığı programda Cumhurbaşkanı için bazı eleştiriler yaptı. CNN Türk'teki bir program Cumhurbaşkanı Erdoğan için eleştiri yapan AKP'lilere bir yenisini ekledi. Bu kez eleştiriyi yapan ise AKP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik oldu. AK Partili Hüseyin Çelik de Bülent Arınç ile Melih Gökçek arasında yapılan tartışmayla ilgili konuştu. AKP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çözüm sürecine ilişkin sözlerini eleştirdi. Çelik, "İtfaiyeci mesleğinin önemini göstermek için yangın çıkarmaz" dedi.

AKP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çözüm sürecine ilişkin sözlerini, "Sayın Cumhurbaşkanımız bize her zaman iç işlerimizi medyada çarşıda pazarda konuşmamamızı söylerdi, eğer gömleğin üst düğmesi yanlış iliklenirse hepsi yanlış gider" diyerek eleştirdi. Çelik, Erdoğan'ın bu tartışmayla bir 'sistem krizi' yaşandığını göstermeye çalışıp çalışmadığı sorusu üzerine ise, "İtfaiyeci mesleğinin ne kadar önemli olduğunu göstermek için yangın çıkaramaz" dedi. Çelik, eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile bir parti kuracağı yönündeki iddiaları ise kesin bir dille yalanladı.

 

AKP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın çözüm sürecinin işleyişine yönelik eleştirilerine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın karşılık vermesiyle başlayan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in Arınç’ı ‘paralel’ ilan etmesiyle alevlenen gerilime ilişkin konuştu.