İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne şok silahlı saldırı!İşte an be an çatışma anı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne şok silahlı saldırı!İşte an be an çatışma anı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne şok silahlı saldırı!İşte an be an çatışma anıİstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne şok silahlı saldırı..Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırı düzenlendi. Üzerinde bomba bulunduğu iddia edilen bir teröristin ölü olarak ele geçirildiği, 2 polisin yaralandığı öğrenildi.

Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırı düzenlendi. Üzerinde bomba bulunduğu iddia edilen bir teröristin ölü olarak ele geçirildiği, 2 polisin yaralandığı öğrenildi. İşte İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan silahlı saldırının sıcak görüntüleri.

 İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne şok silahlı saldırı..Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırı düzenlendi. Üzerinde bomba bulunduğu iddia edilen bir teröristin ölü olarak ele geçirildiği, 2 polisin yaralandığı öğrenildi.

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,olay, saat 18.00 sıralarında Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde gerçekleşti. Emniyet Müdürlüğü önünde bulunan hassas noktaya teröristlerce saldırı düzenlendi. Polis silahlı saldırıya ateşle karşılık verdi. Yaşanan çatışmada üzerinde bomba olduğu öne sürülen bir teröristin öldürüldüğü, 2 polisin de yaralandığı öğrenildi.

O ANLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Olay yerine çok sayıda özel harekat polisi sevk edildi. Polis helikopteri de havalanarak emniyet çevresinde keşif uçuşu yaptı. Polis, Vatan Caddesi'ni trafiğe tamamen kapattı. Bomba imha uzmanlarının da bölgeye sevk edildiği görüldü. Vatan Caddesi'nde hareketlilik sürüyor.