Kanlı Mafya Hesaplaşmasında Kan Donduran Bomba Gerçekler!

Kanlı Mafya Hesaplaşmasında Kan Donduran Bomba Gerçekler!
İstanbul Şişli'de, Vedat Şahin'in öldürüldüğü silahlı saldırıya karıştığı iddiasıyla Bursa'da yakalanarak İstanbul'a getirilen şüpheli yoğun güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Bursa'da yakalanan İlhan Kurt'un Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal'ın üzerine kurşun yağdırılan otomobilin ön koltuğunda oturduğu ve tetiği çeken kişilerinden biri olduğu ileri sürülüyor. Şişli'de, Vedat Şahin'in öldürüldüğü silahlı saldırıya karıştığı iddiasıyla Bursa'da yakalanarak İstanbul'a getirilen şüpheli adliye

Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Bursa'daki ikametinde yakalanan İlhan Kurt, İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi. Şişli'de, Vedat Şahin ve korumasının öldürüldüğü silahlı saldırıdaki şüphelilerden İlhan Kurt Bursa'da yakalandı. İstanbul'da uzun namlulu silahlarla Nişantaşında Vali Konağı Caddesi'nde gerçekleştirilen saldırı sonucunda Sedat Şahin'İn kardeşi Vedat Şahin ve iki koruması ölmüştü ve araçta bulunan Evren Aydın ise yaralanmıştı. Şişli'de Vedat Şahin'i ve korumasını öldüren katil zanlılarından biri olan İlhan Kurt yakalandı. Vedat Şahin'in Katili Yakalandı. Bir ay önce İstanbul Şişli'de aracının içinde kurşunlanarak öldürülen Vedat Şahin'in katillerinden biri yakalandı. Vedat Şahin ve korumasını uzun namlulu silahlarla tarayan İlhan Kurt isimli zanlı Bursa'da ele geçirildi.

Vedat Şahin ve korumasının öldürüldüğü silahlı saldırıdaki şüphelilerden İlhan Kurt Bursa'da yakalandı

Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Bursa'daki ikametinde yakalanan İlhan Kurt, İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Şüpheli İlhan Kurt'un Nişantaşı Valikonağı Caddesi'nde Vedat Şahin'in öldürülmesi olayında, saldırının gerçekleştirildiği vasıtanın ön koltuğunda ve silahla ateş eden şahıslardan olduğu öğrenildi.