Kayahan'ın ailesine çiçekçilerden sitem ve tepki geldi!

Kayahan'ın ailesine çiçekçilerden sitem ve tepki geldi!
Kayahan'ın ailesine çiçekçilerden sitem ve tepki geldi!!Kayahan'ın cenazesine çiçek gönderilmemesini isteyen aileye Ankara Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Metin Aydemir'den sitem ve eleştir geldi.

 Kayahan'ın ailesine çiçekçilerden tepki geldi!Kayahan'ın cenazesine çiçek gönderilmemesini isteyen aileye Ankara Çiçekçiler Esnaf Odası Başkanı Metin Aydemir'den sitem ve eleştir geldi.

Kayahan'ın ailesinin çelenk yerine bir vakfa yardım edilmesi talebinin sektör olarak kendilerini mağdur ettiğini vurgulayan Oda Başkanı Aydemir, "Türkiye'nin güzide sanatçılarından Kayahan'ın vefatı ülkemizde ilçeler ve beldeler de dâhil olmak üzere bu sektörden geçimini sağlayan on binlerce mensubumuzu da derinden üzmüştür. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Ancak biz, Türkiye'de sanatla çiçeğin ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünüyoruz. Türkiye'de son olayda da olduğu gibi, topluma mal olmuş sanatçılarımızı, değerlerimizi kaybettiğimizde, vefat edenlerin yakınları tarafından yapılan cenazeye çelenk gönderilmemesi, göndermek isteyenleri de bazı vakıflara bağışta bulunmaya davet eden, yönlendirici açıklamaları bizleri gerçekten zor durumda bırakmaktadır" dedi.