Kılıçdaroğlu'dan Şehit savcının ailesine taziye!

Kılıçdaroğlu'dan Şehit savcının ailesine taziye!
Kılıçdaroğlu'dan Şehit savcının ailesine taziye!!Kılıçdaroğlu: 'Saldırının hesabını sormak boynumuzun borcudur'dedi..CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir saldırı sonucu hayatını kaybeden savcı Mehmet Selim Kiraz ile ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Yapılan saldırının hesabını sormak boynumuzun borcudur" dedi.

 Kılıçdaroğlu'dan Çağlayan saldırısı açıklaması geldi!Kılıçdaroğlu: 'Saldırının hesabını sormak boynumuzun borcudur'dedi..CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir saldırı sonucu hayatını kaybeden savcı Mehmet Selim Kiraz ile ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Yapılan saldırının hesabını sormak boynumuzun borcudur" dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda, “Görevi başında şehit düşen savcımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Kederli ailesi ve tüm Türkiye'nin başı sağolsun. Bu vahim olayın daha da vahim sonuçları olmaması için değerli halkımızı sükunete ve sağduyuya davet ediyorum. Yaşadığı her başarısızlığın ardından CHP'yi suçlaması bile, bulunduğu koltuğun Davutoğlu'na ne kadar büyük geldiğini göstermektedir. Davutoğlu'nu artık bir çocuk gibi mızmızlanmayı bırakıp, bulunduğu makama yakışır şekilde davranmaya davet ediyorum. Şehit savcımızın eşine ve İstanbul Başsavcısı'na telefonda söylediğim gibi; yapılan saldırının hesabını sormak boynumuzun borcudur” ifadelerini kullandı.