Mahmut Uslu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Mahmut Uslu Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!
Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlısaldırı sonrası Fenerbahçe Yönertiminden Mahmut Uslu ateşpüskürdü. Mahmut Uslu yaşananlara tepkigöstererek, polisle tartıştı. Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu ve İlhan Ekşioğlu, Rize'den Trabzon'a dönerken, yaşadıkları silahlı saldırısonrasında açıklamalarda bulundu. Mahmut Uslu: Yakındabomba atacaklar. Çaykur Rizespor deplasmanındandönen Fenerbahçe otobüsü, Rize-Trabzon yolunda silahlısaldırıya uğradı. Takım otobüsünün şoförüyaralandı. Fenerbahçe'nin güvenlik şefi son a

Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırı sonrası Fenerbahçe Yönertiminden Mahmut Uslu ateş püskürdü. Mahmut Uslu yaşananlara tepki göstererek, polisle tartıştı. Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu ve İlhan Ekşioğlu, Rize'den Trabzon'a dönerken, yaşadıkları silahlı saldırı sonrasında açıklamalarda bulundu. Mahmut Uslu: Yakında bomba atacaklar. Çaykur Rizespor deplasmanından dönen Fenerbahçe otobüsü, Rize-Trabzon yolunda silahlı saldırıya uğradı. Takım otobüsünün şoförü yaralandı. Fenerbahçe'nin güvenlik şefi son anda frene basarak muhtemel bir faciayı önledi. Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu, Rize'den Trabzon'a dönerken, yaşadıkları silahlı saldırı akabinda açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu ve İlhan Ekşioğlu, Rize'den Trabzon'a dönerken, yaşadıkları silahlı saldırı sonrasında açıklamalarda bulundu.

 

"YAKINDA BOMBA ATACAKLAR"

 

Mahmut Uslu yaşananlara tepki göstererek, "Söylenecek bir şey yok. Kimse bu işleri tahrik eden, 3 Temmuz'dan beri olayı bu noktaya getirenler hesap vermeli. Biz ne yapmışız? Ne yapmış bu çocuklar. Yakında bomba atacaklar" dedi.

 

"BUNDAN SONRA GÜNAH BİZDEN GİDER"

 

Açıklamalarına devam eden Uslu, "Daha önce tarlalardan gidiyorduk, öyle mi yapmamız lazım? Biz buraya spor için geliyoruz, misafire böyle yapılır mı? Yerlere bakın kan revan içerisinde. Bizleri kimse sindiremez. Bunu herkes biliyor. Evimize gidiyoruz, neyin intikamını alıyorlar? Medyanın artık kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. Sadece idarecilere konuşarak düzelmez. 'Olay bitmiştir' deniyor, hala 'Kupayı alacağız, öyle yapacağız, böyle yapacağız' deniyor. Bundan sonra efendilik bizden gider. Herkes konuşarak bu hale geldi olay" diye konuştu.

 

Emniyet görevlileriyle tartışan Mahmut Uslu, "Güvenlik önlemini alacaksınız. Türkiye zor günlerden geçiyor. Biz sustuk, artık susmayız" dedi.