Melih Gökçek Twitterda HDP'yi Adeta Bombaladı!

Melih Gökçek Twitterda HDP'yi Adeta Bombaladı!
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bülent Arınç'la geçtiğimiz hafta yaşadığısert polemikle gündeme gelen Başkent Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gündeminde bu defa de HDP vardı. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'la yaşadığı sert polemikle gündeme gelen Melih Gökçek, bu kez de HDP'yi hedef aldı ve HDP'nin barajı geçmesi için 'bir üst akıl' tarafından 'oyunlar oynandığını' önesürdü. 'HDP'nin barajı aşması darbedir'. Melih Gökçek, bu kez de HDP'yi hedef aldı ve HDP'nin barajı geçmesi için

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bülent Arınç'la geçtiğimiz hafta yaşadığı sert polemikle gündeme gelen Başkent Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gündeminde bu defa de HDP vardı. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'la yaşadığı sert polemikle gündeme gelen Melih Gökçek, bu kez de HDP'yi hedef aldı ve HDP'nin barajı geçmesi için 'bir üst akıl' tarafından 'oyunlar oynandığını' öne sürdü. 'HDP'nin barajı aşması darbedir'. Melih Gökçek, bu kez de HDP'yi hedef aldı ve HDP'nin barajı geçmesi için 'bir üst akıl' tarafından 'oyunlar oynandığını' öne sürdü. Gökçek'den bomba HDP açıklaması. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet sözcüsü Bülent Arınç'la geçtiğimiz hafta yaşadığı katı polemikle gündeme gelen Başkent Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gündeminde bu defa de Halkların Demokratik Partisi HDP vardı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, twitter hesabı üzerinden bu kez de HDP'yi hedef aldı.HDP'nin barajı geçmesi için 'bir üst akıl' tarafından 'oyunlar oynandığını' öne süren Gökçek, konuyla ilgili televizyonlarda bazı 'belgeler' göstereceğini iddia etti.

İşte O Tweetler: