Minik Çocuk Kamyonun Altında Kaldı İnanılmaz Mucize Kurtuluş Şok Etti!

Minik Çocuk Kamyonun Altında Kaldı İnanılmaz Mucize Kurtuluş Şok Etti!
Sivas'ta vücudunun yarısı kamyon lastiğinin altında kalan 6 yaşındaki çocuk azrailin nefesini en ensesinde hissederken şoförün durumu fark ederek durmasının ardından kriko yardımıyla kurtarıldı. Kamyon tekerinin altında kalan 5 yaşındaki Yusuf Durmaz, AFAD ile itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla vasıtanın altından çıkarıldı. Sivas Belediyesi'ne ait kamyon tekerinin altında kalan 5 yaşındaki Yusuf Durmaz, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla aracın altından çıkarıldı. Akdeğirmen Mah

Sivas'ta vücudunun yarısı kamyon lastiğinin altında kalan 6 yaşındaki çocuk azrailin nefesini en ensesinde hissederken şoförün durumu fark ederek durmasının ardından kriko yardımıyla kurtarıldı. Kamyon tekerinin altında kalan 5 yaşındaki Yusuf Durmaz, AFAD ile itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla vasıtanın altından çıkarıldı. Sivas Belediyesi'ne ait kamyon tekerinin altında kalan 5 yaşındaki Yusuf Durmaz, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla aracın altından çıkarıldı. Akdeğirmen Mahallesi 17. Sokak'ta arkadaşlarıyla oyun oynayan 6 yaşındaki anaokulu öğrencisi Yusuf Durmaz, sokağa dönen M.B. (29) idaresindeki bir kamu kurumuna ait kamyonun sağ ön lastiğinin altında kaldı.

Sivas Belediyesi’ne ait kamyon tekerinin altında kalan 5 yaşındaki Yusuf Durmaz, Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla aracın altından çıkarıldı. Hastanede tedaviye alınan Durmaz’ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

 

Kaza, saat 14.00 sıralarında Akdeğirmen Mahallesi 17’nci sokakta meydana geldi. 29 yaşındaki sürücü Mustafa Bulut, Sivas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait 58 NF 991 plakalı kamyona kesilen ağaç dallarını yükleyerek hareket etti. Sürücü Bulut, bu sırada yolun karşısına geçmeye çalışan 5 yaşındaki Yusuf Durmaz’a çarptı. Talihsiz çocuğu kamyonun altına alan sürücü, durumu fark ederek panik halinde araçtan indi.