Osman Gökçek aday gösterilmedi sosyal medya adeta çalkalandı!

Osman Gökçek aday gösterilmedi sosyal medya adeta çalkalandı!
Osman Gökçek aday gösterilmedi sosyal medya adeta çalkalandı!Osman Gökçek aday olamadı sosyal medyada en çok konuşulan olmayı başardı!Osman Gökçek aday gösterilmeyince sosyal medya çalkalandı!!AK Parti'nin Osman Gökçek'i milletvekilliği seçimleri için aday göstermemesi soysal medyayı adeta salladı.Osman Gökçek kısa sürede Twitter'da ilk sıraya çıktı.

Osman Gökçek aday gösterilmedi sosyal medya adeta çalkalandı!Osman Gökçek aday olamadı sosyal medyada en çok konuşulan olmayı başardı! Osman Gökçek Ak Parti'den aday gösterilmedi Twitter yıkıldı!AK Parti'nin Osman Gökçek'i milletvekilliği seçimleri için aday göstermemesi  soysal medyayı adeta salladı.Osman Gökçek kısa sürede Twitter'da ilk sıraya çıktı.

Gökçek'in isminin listede yer almadığı haberleri medyanın yanı sıra sosyal paylaşım sitesi Twitter'da da yankı yarattı. Osman Gökçek'in aday olmamasını esprili bir dille yorumlayan Twitter kullanıcıları, attıkları mesajlarda Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Gökçek'in adaylığına sıcak bakmadığı yönündeki iddiaları da gündeme getirdi. Ancak Arınç, bu iddiaları resmi Twitter hesabından yalanladı. Ak Parti'nin aday listesine giremeyen Osman Gökçek, Twitter'da açılan #OsmanGökçek hashtag'iyle Trend Topics listesinde kısa sürede ilk sıraya oturdu.