OSMANİYE'de Kına Dönüşü Şok Kazada Şok Anlar Yaşanıldı!

OSMANİYE'de Kına Dönüşü Şok Kazada Şok Anlar Yaşanıldı!
Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde minibüsünkamyona arkadan çarpması sonucu meydana gelenkazada ilkbelirlemelere göre 7 kişi öldü, 10 kişi de yaralandı. Düğün dönüşü feci kaza: 7 ölü, 10 yaralı. Osmaniye'de katliam gibi kaza meydana geldi. Düğündendönenleri taşıyanminibüsün kamyona çarpması sonucu 7 kişi can verdi, 10 kişi de yaralandı. Kaza sebebiyle iki şeridi trafiğe kapananotoyolda trafik tek şeritten kontrollü sağlandı. Adana'da düğün dönüşü ,gelin ve damadı'nda ,içinde bulunduğuminibüs Osmaniye'de seyir hal

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde minibüsün kamyona arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada ilk belirlemelere göre 7 kişi öldü, 10 kişi de yaralandı. Düğün dönüşü feci kaza: 7 ölü, 10 yaralı. Osmaniye'nin Bahçe İlçesi'nde düğünden dönen 18 kişiyi taşıyan minibüs bir kamyona arkadan çarptı. Kazada 7 kişi hayatını kaybetti, 3'ü ağır 10 kişi de yaralandı. Osmaniye'de düğünden dönen bir araç kamyona çarpması sonucunda 7 kişinin hayatını kaybettiği duyuruldu. 3 ü ağır olarak 10 kişininde kazadan yaralı olarak ayrıldığı söylendi. Osmaniye'de dün gece saatlerinde aşırı hız ve dikkatsizlik yüzünden düğünden dönenleri taşıyan minibüs korkunç bir kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu Bahçe ilçesi Kızlaç mevkisinde, Adana'dan Mardin'e gitmekte olan 47 NF 790 plakalı minibüs, 01 BHN 56 plakalı sebze yüklü seyir halindeki kamyona arkadan çarptı.

 

Kazada, ilk belirlemelere göre, 18 yolcu bulunan minibüsteki 6'sı kadın 1'i erkek 7 kişi hayatını kaybetti, 3'ü ağır 10 kişi yaralandı.

 

Yaralılar, olay yerine gelen ambulanslarla Gaziantep ve Osmaniye'deki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Kaza nedeniyle iki şeridi trafiğe kapanan otoyolda trafik tek şeritten kontrollü sağlandı.

 

Minibüsteki yolcuların Adana'da düğünden döndüğü, gelin ve damadın da araçta olduğu öğrenildi. Hayatını kaybedenlerin kimlik tespiti için Adana ve Mardin'den yakınlarının gelmesi bekleniyor.