Recep Tayyip Erdoğan'dan Bomba Beyanatlar

Recep Tayyip Erdoğan'dan Bomba Beyanatlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'de toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, muhalefete meşhur bir Denizli türküsüyle göndermede bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete türkülü gönderme. Erdoğan bu seferde Denizli'den halka seslendi. Denizli'de yatırımlarından bahsede Erdoğan, kendisinin farklı bir Cumhurbaşkan'ı olduğunu da açıkladı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı olduktan sonra ilk kez geldiği Denizli'de büyük bir kalabalıkla karşılandı. Halkın oylarıyla seçildiğini vurgulayan Erdoğan “C

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'de toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, muhalefete meşhur bir Denizli türküsüyle göndermede bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete türkülü gönderme. Erdoğan bu seferde Denizli'den halka seslendi. Denizli'de yatırımlarından bahsede Erdoğan, kendisinin farklı bir Cumhurbaşkan'ı olduğunu da açıkladı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı olduktan sonra ilk kez geldiği Denizli'de büyük bir kalabalıkla karşılandı. Halkın oylarıyla seçildiğini vurgulayan Erdoğan “Cumhurbaşkanı siyasetin dışında olabilir mi? Bunlar kendilerine konu mankeni arıyor” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’de, toplu açılış törenine katılıp ziyaretlerin ardından STK temsilcileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemekte konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendi adına Denizli’de hatıra ormanı kurulması nedeniyle teşekkür etti.
Türkiye’nin doğrudan halkın oyuyla seçilmiş cumhurbaşkanı olarak Denizli’ye geldiğini söyleyen Erdoğan, şunları anlattı: “Halkın oylarıyla cumhurbaşkanı seçildiğim zaman bir dönem fiilen bitmiştir. Herkesin farklı zamanlarda başlattığı Parlamenter sistem 10 Ağustos’da bir daha geri dönüş olmamak üzere milletimiz tarafından bekleme odasına alındı. Bu bekleme ne kadar sürecek? Ya yeni anayasaya zemini kazandırana kadar ya da yeni bir sistem ikame edilene kadar. Bunun kararı da 7 Haziran seçimlerde verilecek. Artık hiç kimse 2014 seçimlerinden önce yada 2002 öncesinde olduğu gibi bir düzen beklemesin.